Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Partiden toplu olarak istifa ettiler. Dodurga sallandı !

Dodurga CHP Belde Başkanı “İstifaların tek nedeninin Bozüyük Belediye Başkanı M. Talat Bakkalcıoğlu, İlçe Başkanı İhsan Esel ve üst yönetimi olduğunu belirtti.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Partiden toplu olarak istifa ettiler. Dodurga sallandı ! » Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019 17:01
Partiden toplu olarak istifa ettiler. Dodurga sallandı !

Bozüyük, beldesinde Belde Başkanı ile birlikte aralarında eski ve belde başkanlarının da olduğu çok sayıda partili istifa etti. Belde Başkanı Cengiz Üstün, istifalarla ilgili açıklamasında, gurur duyduğu ’nden istifa etmek zorunda bırakıldıklarını açıkladı.

İstifaların tek nedeninin Bozüyük M. Talat Bakkalcıoğlu, İlçe Başkanı İhsan Esel ve üst yönetimi olduğunu belirten Üstün, “Bozüyük ve Başkan yardımcılarının belde örgütünü yok sayması, itibarsızlaştırmak istemesi, benim meclis üyelerim ve örgütümüz üzerinde kabullenmesi mümkün olmayan bir durum oluşturmuştur. Bilinmelidir ki benim ve meclis üyesi arkadaşlarımın hem örgütümüze hem de halkına karşı sorumluluğumuz vardır. İstifamızın tek sebebi Bozüyük ve süreci kabullenen CHP ilçe başkanı ile üst yönetimidir” dedi.

Belde Başkanı Cengiz Üstün ile birlikte eski Belde Selim Temel, eski Belde Başkanları Ali Osman Oral ve Mustafa Tekin, 3 asil ve 3 yedek meclis üyeleri ile 29 partili üyenin toplu olarak istifa ettiği açıklandı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ