Hep aynı yerde bu kaçıncı kaza ! Okul çıkışında bisikletli öğrenciye araba çarptı ! | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Hep aynı yerde bu kaçıncı kaza ! Okul çıkışında bisikletli öğrenciye araba çarptı !

Hüseyin Kıvrıkoğlu caddesinde meydana gelen kazada, bir araç okul çıkışında bisikletiyle evine gitmekte olan bir öğrenciye çarptı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Hep aynı yerde bu kaçıncı kaza ! Okul çıkışında bisikletli öğrenciye araba çarptı ! Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2019 16:22
Hep aynı yerde bu kaçıncı kaza ! Okul çıkışında bisikletli öğrenciye araba çarptı !

Hüseyin Kıvrıkoğlu caddesinde meydana gelen kazada okul çıkışı A.U (14) isimli bisikletli öğrenciye otomobil çarptı. Çarpmanın etkisiyle yere yuvarlanan çocuk öğretmenlerinin yardımıyla ilk müdehalesi yapıldı. 112 Acil Servis ekiplerince yapılan müdahalenin ardından Bozüyük Devlet hastanesi acil servisine götürüldü. Çocuğun sağlık durumunu iyi olduğu öğrenildi.
blank

HEP AYNI YERDE BU KAÇINCI KAZA


Kaza sonrasında çevredeki insanlar aynı yerde bu gün ikinci kazanın yaşandığını ,ve daha öncede sürekli kazaların bu yönde olduğunu ,yetkililerin bu konuda önlem almaları gerektiği söylendi. Vatandaşların kenara çekilen araçların yolu daralttığı ve bu noktada kazaların çok fazla olduğu söylendi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: