Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BİLECİKLİ ADAYLAR ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ’E MİSAFİR OLDU

Bilecik AK Parti Belediye Başkan Adayları Ankara’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen aday tanıtım toplantısının ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in misafiri oldular.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » BİLECİKLİ ADAYLAR ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ’E MİSAFİR OLDU » Güncelleme Tarihi: 01 Şubat 2019 22:07
BİLECİKLİ ADAYLAR ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANI FATİH DÖNMEZ’E MİSAFİR OLDU

Bilecik Başkan Adayı Nihat Can, Başkan Adayı Fatih Bakıcı, Gölpazarı Başkan Adayı Hayri Suer, Başkan Adayı Osman Yılmaz, Yenipazar Başkan Adayı Zafer Atılgan, Osmaneli Başkan Adayı Mustafa Kürek, Pazaryeri Başkan Adayı Muzaffer Yalçın, İnhisar Başkan Adayı Mehmet Kepez, Bayırköy Başkan Adayı Mustafa Yaman, Dodurga Başkan Adayı Selim Tuna ve Vezirhan Başkan Adayı Kemal Gergin AK Parti’nin 31 Mart 2019 Yerel Seçimleri Aday Tanıtım Toplantısı’nın ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret ettiler. Bakan Dönmez’i makamında ziyaret eden adaylar burada bir süre sohbet ederek fikir alış verişinde bulundu. Bilecikli Bakan Dönmez hemşehrisi olan tüm adaylara seçimlerde başarılar ve kolaylıklar diledi.

dönüşünde bilgilendirme yapan Bozüyük Fatih Bakıcı “11’de 11 AK için omuz omuza verdik. AK Parti İktidarımız, Milletvekilimiz, İl Başkanımız, Teşkilatlarımız ile Önce Millet Önce Memleket diyerek kapı kapı çalışacağız. AK Parti Aday Tanıtım Toplantımız sonrası Hemşehrimiz, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Fatih Dönmez Bey bizleri çaya davet etti. Sayın Bakanımıza nazik davetleri ve yakın ilgileri için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ