Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Selim Tuna M. Talat Bakkalcıoğlu’na patladı

Dodurga Belediye Başkanı Selim Tuna, Bozüyük Belediyesi’nce kendilerine verilen desteklerin yeni yönetim tarafından kaldırıldığını iddia ederek, Belediye Başkanı M. Talat Bakkalcıoğlu’na patladı.

HABER » BOZÜYÜK » Selim Tuna M. Talat Bakkalcıoğlu’na patladı » Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2020 15:30
Selim Tuna M. Talat Bakkalcıoğlu’na patladı

Önceki dönemlerde kendilerine verilen kalıp tahtalarının dahi tarafından geri alındığını bildiren Selim Tuna, “Biz  kardeş belediyeyiz bir şey beklediğimizden değil ama yanlış yapıyorlar. Tek beldeniz biziz neden bunu elimizden alıyorsunuz ayıp değil mi?” dedi.

Selim Tuna, Belediyesi’nin bir kalıp tahtasının peşine düştüğünü belirterek, şöyle devam etti:”Fatih Başkan döneminde belediyenin su ve kanalizasyon arızalarında kullanmak için tarafımıza 4×4 91 model araç verildi. Bizim daha önceden böyle bir imkanımız yoktu. Traktör ya da cenaze aracımızla hizmet veriyorduk. Bu araç neden bizim elimizden alındı?

Bir dedikodu geldi haberimiz yoktu denildi. Önceki dönemlerdeki her şeyi araştırıyorsunuz kafanıza göre. Bunu neden araştırmadan alıyorsunuz. Hadi aracı aldınız, döneminde bana gelen kalıp tahtaları var. Kamyonlara sarıp götürdüler. Şimdi sırada kanalizasyon, yağmur, su boruları var sanırım.Biz kardeş belediyeyiz bir şey beklediğimizden değil ama yanlış yapıyorlar.

Ben başkanı olarak onlara her türlü durumda hizmet ederim, gerek yok böyle şeylere. Tek beldeniz biziz neden bunu elimizden alıyorsunuz ayıp bir şey değil mi? Sonra sıfır araç geri verelim denildi ben kabul etmedim. Başkanının onurunu kırıyorsunuz, halkının onurunu kırıyorsunuz, Bozüyük’te yaşayan halkının onurunu kırıyorsunuz” ifadelerini kullandı.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ