AKP kongresinde açılan pankarta Yaşar Tüzün’den sert tepki « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

AKP kongresinde açılan pankarta Yaşar Tüzün’den sert tepki

HABER » SİYASET » AKP kongresinde açılan pankarta Yaşar Tüzün’den sert tepki » Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021 9:21
AKP kongresinde açılan pankarta Yaşar Tüzün’den sert tepki

AKP Bilecik İl Kongresinde salonda açılan pankarta CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün tepki gösterdi.

3 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilen AKP İl Kongresinde salonda açılan ‘Bir akıl gelecek ki akılları delirecek bir devrim, evvela devrimi devirecek’ pankartına Bilecik Yaşar Tüzün tepki gösterdi.

Pankartın hedefinin açık olduğunu söyleyen Tüzün, “Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleştirilen devrimi ortadan kaldırmayı hedefledikleri nettir” dedi.

Tüzün’ün yaptığı açıklama şöyle:
“3 Şubat 2021 tarihinde gerçekleştirilen AKP Bilecik İl Kongresinde, salonda açılan AKP Hükümetinin gerçekleştirmek istediği senaryoyu apaçık gözler önüne sermiştir. Kurtuluş Savaşı’nda emperyalistlere karşı kazanılan ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasını sağlayan,gencinden yaşlısına, yedisinden yetmişine, kadınından erkeğine Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde gerçekleştirilen devrimi ortadan kaldırmayı hedefledikleri nettir.

Bu pankartı asanlara ve pankartın altında boy boy fotoğraf çektirenlere soruyorum; Açılan bu pankart ile ‘gelecek olan akıl’,’devrimi devirecek akıl’ kime ve neye hizmet ediyor ve ne amaçla kurgulanıyor?

Sizler bu vatanı sahipsiz mi sandınız? Hükümette bulunmanız Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve yaşayan milyonlarca vatandaşımıza sahip olmanız anlamına gelmez. Açtığınız bu pankart şovdan ibaret olup, asla gerçekleştiremeyeceğiniz bir rüyadır. Türkiye Cumhuriyetindeki tek ve en büyük devrim Kurtuluş Savaşında yapılmıştır. Bundan daha büyük bir devrim yoktur.

Bizler var olduğumuz sürece Türkiye Cumhuriyeti Devleti ilelebet payidar kalacaktır.”

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber