Kongrede utanç verici olay « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Kongrede utanç verici olay

HABER » SİYASET » Kongrede utanç verici olay » Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021 1:24
Kongrede utanç verici olay

Cumhurbaşkanının , AKP’nin Bilecik İl Kongresine sanal platformdan bağlanmaya çalışırken, mikrofondan “Abi adamın sesi gelmiyor a…. k… ya” diye edilen bir küfür bütün salon tarafından duyuldu.

Edinilen bilgiye göre Bi­le­cik 7.​ Ola­ğan Kong­re­si ger­çek­le­şir­ken tek aday ola­rak se­çi­mi giren Ser­kan Yıldırım, yeni İl Baş­ka­nı oldu. Kongre esnasında Cumhur başkanının sanal platformdan kongreye bağlanma aşamasında bir görevlinin “Abi adamın sesi gelmiyor a…. k… ya” demesi bütün salon tarafından duyuldu. Kongreye katılan AK Partili katılımcıların “dik dur eğilme” sloganları ile yaşanan olayı bastırmak istemesinden sonra tekrar aynı görevlinin tam konuşacak iken “abi ses yok a…k..ya” demesi partilileri katılımcıları çığırından çıkardı.

Bi­le­cik İstas­yon Spor Sa­lo­nu’nda ger­çek­le­şen kong­re­ye; Ener­ji ve Tabii Kay­nak­lar Ba­ka­nı Fatih Dön­mez, Genç­lik ve Spor Ba­ka­nı Meh­met Mu­har­rem Ka­sa­poğ­lu, AK Parti Ali İhsan Yavuz, Genel Mü­dü­rü Fah­ret­tin Poy­raz ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın ka­tı­lım sağ­la­dı.

HABERİN VİDEOSU: UYARI :(VİDEO KÜFÜR İÇERİR)

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber