Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Kongrede utanç verici olay

Cumhurbaşkanının , AKP’nin Bilecik İl Kongresine sanal platformdan bağlanmaya çalışırken, mikrofondan “Abi adamın sesi gelmiyor a…. k… ya” diye edilen bir küfür bütün salon tarafından duyuldu.

HABER » SİYASET » Kongrede utanç verici olay » Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021 1:24
Kongrede utanç verici olay

Edinilen bilgiye göre Bi­le­cik 7.​ Ola­ğan Kong­re­si ger­çek­le­şir­ken tek aday ola­rak se­çi­mi giren Ser­kan Yıldırım, yeni İl Baş­ka­nı oldu. esnasında Cumhur başkanının sanal platformdan kongreye bağlanma aşamasında bir görevlinin “Abi adamın sesi gelmiyor a…. k… ya” demesi bütün salon tarafından duyuldu. Kongreye katılan AK Partili katılımcıların “dik dur eğilme” sloganları ile yaşanan olayı bastırmak istemesinden sonra tekrar aynı görevlinin tam Cumhurbaşkanı konuşacak iken “abi ses yok a…k..ya” demesi partilileri ve katılımcıları çığırından çıkardı.

Bi­le­cik İstas­yon Sa­lo­nu’nda ger­çek­le­şen kong­re­ye; Ener­ji ve Tabii Kay­nak­lar Ba­ka­nı Fatih Dön­mez, Genç­lik ve Ba­ka­nı Meh­met Mu­har­rem Ka­sa­poğ­lu, Genel Baş­kan Yar­dım­cı­sı Ali İhsan Yavuz, Genel Mü­dü­rü Fah­ret­tin Poy­raz ve Kocaeli Büyükşehir Başkanı Tahir Büyükakın ka­tı­lım sağ­la­dı.

HABERİN VİDEOSU: UYARI :(VİDEO KÜFÜR İÇERİR)

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ