beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HABER » BOZÜYÜK » KAHRAMAN GAZİMİZ “ONLARIN ARKASINDAN AĞLAMAYIN, HAİNLERİ GÜLDÜRMEYİN” » Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020 17:50
KAHRAMAN GAZİMİZ “ONLARIN ARKASINDAN AĞLAMAYIN, HAİNLERİ GÜLDÜRMEYİN”

KAHRAMAN GAZİMİZ “ONLARIN ARKASINDAN AĞLAMAYIN, HAİNLERİ GÜLDÜRMEYİN”

Kırklareli Lüleburgaz 65. Mekanize Piyade Tugayı’nda bulunan ve 7 aydır Suriye’de görev yapmakta olan görevli Uzman Çavuş Ayhan Ertemiz, 27 Şubat günü yaşanan ve tüm ülkemizi yasa boğan saldırıda yaralandı ve baba ocağına getirlmişti. Bozüyük’lü gazi Ertemiz’in sosyal medyada yaptığı paylaşım okuyucularda ve takipçilerinde duygulu anların yaşanmasına neden oldu.

İdlib’teki hain saldırıda yaralanan Bozüyüklü Piyade Komando Ayhan Ertemiz sosyal medyada hesabında yazdığı “Onların arkasından ağlamayın ” yazısı askerinin şerefi onurunu dünyadaki tüm askerlerden daha yüksek olduğunu bizlere bir kez daha kanıtlamış oldu.

BU FOTOĞRAFTA GÖRDÜKLERİNİZ BENİM AİLEM

ŞİMDİ AYRILDIK AMA CENNETTE KAVUŞACAĞIZ

Ayhan Ertemiz sosyal medyada şunları yazdı;

“Bu fotoğrafta gördükleriniz benim ailem, omuz omuza tüm mücadelelere vatanımızın milletimizin bekası ve güvenliği için canımızdan bile vazgeçtiğimiz . 3 yıl boyunca birer aile olduğumuz birbirimize kenetlendiğimiz 33 tane yiğit. Bugün onlar vatanımız için şehit oldular sessizce şimdilik belki ayrıldık ama cennette kavuşacağız. Onların arkasından ağlamayın hainleri güldürmeyin ordumuz güçlü bir ordudur. Bu vatan Çanakkale de daha ağzı süt kokan dedelerimizle kazanıldı ve aynı mücadelemiz devam ediyor. Üzülme zamanı değil birlik beraberlik olma zamanıdır. VATAN SAĞ OLSUN” ifadelerine yer verdi.

AYHAN ERTEMİZ İLE İLGİLİ HABERLER

 • Yaralanan Bozüyüklü Piyade Komando Uzman Çavuş Ayhan Ertemiz’in sağlık durumu iyi
 • Kahraman Gazimiz evine hoş geldin
 • Kahraman Gazimize güzel bir sürpriz
 • Bozüyük şehit aileleri ve gaziler derneği tarafından İdlib şehitlerimiz için mevlit düzenlendi
 • ASAYİŞ HABERLERİ
  SİYASET HABERLERİ
  BÖLGEMİZDEN HABERLER
  YAŞAMDAN HABERLER
  TÜKETİCİ HABERLERİ
  YAZARLARIMIZ
  Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
  Enable referrer and click cookie to search for pro webber