Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Kahraman Gazimize güzel bir sürpriz

Suriye’nin İdlib TSK’ya yönelik hain saldırıda yaralanan Piyade Komando Uzman Çavuş Ayhan Ertemiz, Bozüyük’teki evine getirildi.

HABER » BOZÜYÜK » Kahraman Gazimize güzel bir sürpriz » Güncelleme Tarihi: 01 Mart 2020 2:09
Kahraman Gazimize güzel bir sürpriz

Kırklareli Lüleburgaz 65. Mekanize Piyade Tugayı’nda bulunan ve 7 aydır Suriye’de görev yapmakta olan görevli Uzman Çavuş Ayhan Ertemiz, 27 Şubat günü yaşanan ve tüm ülkemizi yasa boğan saldırıda yaralandı.

AYAĞINDA KIRIKLIKLAR VAR, DURUMU İYİ

İdlib’teki saldırının ardından Hatay’da edilen Uzman Çavuş, bugün ambülâns ile Bozüyük’teki baba evine getirildi. Ayağında kırıklar bulunan ve sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Uzman Çavuş’u Kaymakamı Hasan Yaman, Bozüyük Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Pazaryeri Zekiye Tekin, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Çepni, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Aktay, Garnizon Komutanı Yüzbaşı Murat Günhan, İlçe Emniyet Müdürü Ömer Koparan, Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu etti.

SAĞLIĞINA KAVUŞUP YENİDEN BİRLİĞİNE GİTMEK İSTİYOR

Konu ile ilgili olarak kendisine bulunan herkese teşekkür eden Uzman Çavuş, biran önce sağlığına kavuşup yeniden birliğine teslim olmayı istediğini belirtti. Uzman Çavuşun evini eden tüm konuklar geçmiş olsun dileklerini iletirlerken, Şehitlerin yaslarını ve acılarını içlerinde hissettiklerini aktardılar.

BELEDİYE BAŞKANIMIZDAN GAZİMİZE SÜRPRİZ

Bozüyük Mehmet Talat Uzman Çavuş’u ziyareti sırasında ona güzel bir sürpriz yaptı.
Başkan Uzman Çavuş’un aylar önce Resulayn’da görevli olduğu sırada kendisine göndermiş olduğu bir fotoğrafı çerçeveleterek, yaralı Uzman Çavuş’a hediye etti. Bu hediye karşısında derece duygulanan Uzman Çavuş Ayhan Ertemiz, kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti.

Etiketler: , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ