Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKKALCIOĞLU KAMUOYU TARAFINDAN MERAK EDİLEN KONULARA AÇIKLIK GETİRDİ

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu kamuoyu tarafından merak edilen, bir önceki dönem yapımına başlanan mahalle konakları ve otopark konusu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Açıklamasında okullara verilecek destek ve mahalle konaklarında hizmet veren spor salonlarına da değinen Başkan Bakkalcıoğlu “Halkımızın ihtiyaç duyduğu tüm projelere açığız” dedi.

HABER » BOZÜYÜK » BAŞKAN BAKKALCIOĞLU KAMUOYU TARAFINDAN MERAK EDİLEN KONULARA AÇIKLIK GETİRDİ » Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019 15:30
BAŞKAN BAKKALCIOĞLU KAMUOYU TARAFINDAN MERAK EDİLEN KONULARA AÇIKLIK GETİRDİ

“Halkımıza hizmet noktasında söz verdiğimiz gibi çalışmalarımıza devam edeceğiz” diyen Mehmet Talat Bakkalcıoğlu “ bir önceki dönem temelleri atılarak yapımına başlanan 4 Eylül ve Yeşilkent Mahallesi’deki mahalle konaklarının projelerini seçimler öncesinde söz verdiğimiz gibi içerisine kreş yapılabilecek şekilde revize edeceğiz.

Mahalle konaklarının inşaatları revize çalışmalarının tamamlanmasının ardından devam edecek. Hemşehrilerimizin otopark sıkıntısını gidermek ve otopark alanları oluşturabilmek için harap olmuş, sahipsiz metruk binaları yıkıp, temizleyerek boş arsalarda dahil olmak üzere bu temizlenmiş alanları otopark olarak vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız” dedi.

Okullara ve öğrencilere de ihtiyaçları doğrultusunda tam destek olacaklarını belirten Başkan Bakkalcıoğlu “mahalle konaklarında hizmet veren salonları da faaliyetlerine devam edecek. Bu konular da anlayış gösteren siz değerli hemşehrilerimize çok teşekkür ederiz. Daha iyiye, daha güzele hep birlikte” dedi.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ