Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BAŞKAN BAKICI, BAHÇELİ’NİN SÖĞÜT ZİYARETİNE KATILDI

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Söğüt ziyaretine katıldı.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » BAŞKAN BAKICI, BAHÇELİ’NİN SÖĞÜT ZİYARETİNE KATILDI » Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019 20:09
BAŞKAN BAKICI, BAHÇELİ’NİN SÖĞÜT ZİYARETİNE KATILDI

Bozüyük Haber Ajansı - Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Yerel Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarını başlatmak üzere ’in ilçesine geldi. Partililer tarafından karşılanan Bahçeli, ’te yapacağı miting öncesinde Devleti’nin kurucusu Osman Bey’in babası Ertuğrul Gazi Türbesi’ne gitti.

Girişte Alp kıyafetli askerlerin nöbet değişimini izleyen lideri Bahçeli, ardından türbeye girerek dua okudu. Bahçeli türbe ziyaretinin ardından Ertuğrul Gazi türbesi arkasında bulunan diğer mezarları tek tek dolaşarak, dua etti. Ardından Bahçeli yerel seçimlerin ilk mitingi için Meydanı’na geçti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin ziyaretine katılan Başkan Bakıcı ziyaretin ardından “Cumhur İttifakı Liderlerimizden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Sn. Devlet Bahçeli’yi ’e yaptığı ziyarette AK Parti teşkilatı olarak karşıladık. genelinde olduğu gibi ilimizde ve ilçemizde de birlik ve beraberliğimizin en büyük göstergesi Cumhur ittifakından dolayı kendisine ve teşkilatına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ