Vatandaş resmen soyuluyor ! Ama bunun bir çözümü var ! « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Vatandaş resmen soyuluyor ! Ama bunun bir çözümü var !

Bozüyük Tüketiciler yapı kooperatifi başkanı Hasan Özkan ve kooperatif başkan yardımcısı Hayrettin Sabırlı, Bozüyük’te anormal artan konut fiyatlarına tepki olarak basın açıklaması düzenlediler. Vatandaşların artan konut fiyatları karşısında resmen soyulduğunu ve bu durum için çözüm önerilerinin olduğunu belirttiler.

HABER » BOZÜYÜK » Vatandaş resmen soyuluyor ! Ama bunun bir çözümü var ! » Güncelleme Tarihi: 21 Temmuz 2020 16:00
Vatandaş resmen soyuluyor ! Ama bunun bir çözümü var !

Sayın vatandaşlarımız. Bizler yoksulluk sınırında yaşayan olarak, ne devlete, ne bankalara, ne de ’ye esir olmayalım. Genel ihtiyacımız olan sahibi olmak için tek yolumuz kooperatifleşmektir. Başka türlü kapitalizmin çarkları içinde öğütülür, yok olur gideriz.

konut faizlerini güya düşürdü, ama ikinci el konut satıcıları, bu durumu fırsata çevirerek konut fiyatlarını katladılar. Vatandaşlar olarak tek yolumuz kooperatifleşmek olmalıdır. Ne bankalar, ne müteahhitlere, nede TOKİ’lere esir olmadan yüzde otuz daha ucuz, sağlam ve kaliteli konutlar yapabiliriz.

Konut kooperatiflerini 25-30 yıldır bitirmek için bankalarda, müteahhitlerde, TOKİ’lerde birlikte yüksek fiyatlarla konut üretip satarak rant elde etmek için birlik oldular.

VATANDAŞ OLARAK SOYULUYORUZ

Bu kötü gidişe dur demek için birkaç yıldır, tüketiciler olarak çıkış yolu aradık, sonunda bankalara, müteahhitlere ve TOKİ’ye esir olmamaya karar verdik. Amacımız rant piyasasına dur demek için bir kurduk. Kaliteli, düşük maliyetli, kentsel dönüşümden faydalanıp iskan raporlu konutlar üreterek, siz tüketici vatandaşlarımıza katkı sağlamak için bu yola çıktık. Olur diyene de, olmaz diyene de kapımız sonuna kadar açıktır, gelin görüşelim, birlikte çözüm üretelim.” dediler.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber