Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

4 Eylül mahallesi sakinleri mahallelerine bankamatik istiyor

Bozüyük’ün en büyük mahallesi ve Bilecik’in bir çok ilçesinden bile büyük olan 18 551 insan yaşayan 4 Eylül mahallesi sakinleri, mahalleleri bankamatik çilesinden kurtulmak için bankamatik istiyorlar. Konu üzerinde çeşitli girişimlerde bulunan mahalle muhtarı İsmail Kıranlı bankamatik için çeşitli bankalarla, sözlü ve yazılı olarak bildirimlerde bulunduğunu söyledi.

HABER » BOZÜYÜK » 4 Eylül mahallesi sakinleri mahallelerine bankamatik istiyor » Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021 16:11
4 Eylül mahallesi sakinleri mahallelerine bankamatik istiyor

Konu üzerinde bilgilendirme yapan 4 Eylül mahalle muhtarı İsmail Kıranlı yaptığı açıklamada “ ilimizin bir çok ilçesinden bile büyük olan mahallemiz sakinlerinin talepleri doğrultusunda her gün çarşıya inip bankamatik çilesini yaşamamaları için, 4 Eylül mahallemize bankamatik istiyoruz.

Mahalle halkımızın çoğu işçi ve memur kesiminden oluşmaktadır ve mesaileri geç saatlerde bitmektedir. Para çekmek için taa çarşıya inmeleri ve mesai saatlerinden sonra bankamatiklerde yoğunluk olduğu için mahalle halkımız sıkıntı çekmektedir. Bankamatik için çeşitli bankalarla sözlü ve yazılı olarak bildirimlerimiz oldu. Bize verilen cevapta ise promosyon nedeni ile memur ve emeklilerin sürekli banka değiştirdiklerini ve bu yüzden bankamatik koyma işinde sıkıntı yaşayacaklarını, yukarıdan da bir emir gelmedikçe bunu yapamayacaklarını söylediler.

Mahalle muhtarı İsmail Kıranlı “umudumuz hala tükenmiş değil, hala bir çok banka ile görüşmekteyiz, ben ve ekibim bu işin devamlı takipçisi olacağız” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ