Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

ŞÖHRETLER KARMASI GÖSTERİLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Bozüyük Belediyesi tarafından 4 Eylül Kurtuluş etkinlikleri kapsamında düzenlenen şöhretler karması gösterileri yoğun ilgi gördü.

HABER » BOZÜYÜKSPOR » ŞÖHRETLER KARMASI GÖSTERİLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ » Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019 16:49
ŞÖHRETLER KARMASI GÖSTERİLERİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ

Şehir Stadyumu’nda düzenlenen etkinlik yoğun ilgi görürken, program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.

Ardından duaların okunması ile devam eden programda konuşan Mehmet Talat Bakkalcıoğlu; böyle bir etkinliği düzenlemekten duydukları memnuniyeti dile getirerek;

“4 Eylül Kurtuluş Etkinlikleri kapsamında düzenlemiş olduğumuz Şöhretler Karması gösterileri vesilesi ile ülkemizi ve kentimizi düşman işgalinden kurtaran Başta Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının ruhları şad olsun” dedi.

’te 1920’li yıllarda başlayan futbol sporunun içerisinde 1980’li yıllara kadar amatör olarak devam ettiğini ardından Bozüyükspor ile bunun bir çatı altında toplanarak, ilçemizin çeşitli liglerde ve alanlarda temsil edildiğini belirten Başkan Bakkalcıoğlu, Şehir Stadyumunun durumu hakkında bilgi verdi.

Başkan konuşmasında “İlçemizin Şehir stadyumu ile ilgili görüşlerimizi Gençlik Müdürlüğü ve Mülki İdare ile paylaştık. Bizler geçmişte bu stadyumu kullandık, fakat sonrasında taşıyıcı sistemlerindeki problemler nedeni ile kullanılmama kararı alınmış.

STADINDA TÖRENLERİMİZİ YAPAMADIĞIMIZ BİR DÜŞÜNEMİYORUM

Bu konuda Şeyh Edebali Üniversitesi’nin teknik bölümleri ile buranın kurtarılması için gerekli görüşmeleri yaptık. Bu süreçte stadın tahsisinin Belediyemize yapılması durumunda tribünleri elden geçirerek, dışarıdan bir çatı yaparak, bu stadımızı yeniden kullanmayı hedefliyoruz.

Stadı olup kullanılmayan, stadında törenlerinin yapılamadığı bir düşünemiyorum” dedi. Etkinlik ile ilgili olarak katılım gösteren ve destek veren herkese teşekkür eden Başkan Bakkalcıoğlu, sporcuları gönülden kutladığını belirtti.

Başkanı ’nun konuşmalarının ardından, Bozüyük’te futbol oynamış 70 yaş üstü sporcular tanıtılarak, forma hediye edildi. Daha sonra, 50-70 yaş grubu sporcuların karşılaşmaları oynanırken, aynı zamanda yaz okullarında yer alan minik sporculara çeşitli hediyeler ve katılım sertifikaları verildi. Şehir Stadyumundaki etkinliklerin ardından Şöhretler Karması’nda yer alan sporcular adına yemek düzenlendi.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ