CUMHURİYET HALK PARTİSİ 96. YAŞINDA. « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

CUMHURİYET HALK PARTİSİ 96. YAŞINDA.

HABER » BOZÜYÜKKUTLAMALARSİYASET » CUMHURİYET HALK PARTİSİ 96. YAŞINDA. » Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019 1:19
CUMHURİYET HALK PARTİSİ 96. YAŞINDA.

“Benim iki büyük eserim var, bunlardan birisi Türkiye Cumhuriyeti diğeri Cumhuriyet halk partisidir” diyen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Cumhuriyet Halk Partisini, Cumhuriyetin ilanından önce 9 Eylül 1923 yılında kurmuştur.

“Benim iki büyük eserim var, bunlardan birisi Türkiye Cumhuriyeti diğeri Cumhuriyet halk partisidir “ diyen Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK Cumhuriyet Halk Partisini, Cumhuriyetin ilanından önce 9 Eylül 1923 yılında kurmuştur.

Cumhuriyetin kurulmasından bu güne kadar bir çok görevler üstlenen , devrimlerin gerçekleştirilmesi, ülkenin çok partili sisteme geçmesiyle birlikte ülkeyi Cumhuriyeti demokrasiyle tanıştırmıştır.

Türkiye’deki bütün dönüşümlerde imzası olmuş ve olmaya devam edecek olan Cumhuriyet Halk Partisi, Geldiğimiz bu süreçte emin adımlarla, tarihsel mirası ve birleştirici gücüyle bütünleşerek yoluna devam edecektir.

Chp ilçe başkanı İhsan Esel ve yönetim kurulu olarak, Üyesi olmaktan gurur duyduğumuz partimizin 96. Kuruluş yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz.

ATAM İZİNDEYİZ.

#CHPBozüyükilçebaşkanlığı

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber