Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Pazaryeri belediye başkanı ev ev gezerek ihtiyaç listelerini topladı

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde Covid-19 salgını dolayısı evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek amacı ile çalışmalarına devam eden Pazaryeri Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarına yardımcı oldu.

Pazaryeri belediye başkanı ev ev gezerek ihtiyaç listelerini topladı
01 Mayıs 2020 - 17:34

Ev ev gezerek ihtiyaç listelerini toplayan Başkan TEKİN, market ve manav alışverişlerinin tamamlanması ile birlikte ihtiyaçları evlerine teslim etti. Konu ile ilgili açıklama yapan Zekiye Tekin şunları söyledi;

“Bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Hayatını emekleriyle kazananlar, geçimini alın teriyle elde ettikleri helal kazançlarla sağlayanların her zaman yanında ve destekçisi olacağız. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile çalışmalarına devam eden Belediye personelimizin bir nebze işlerini hafifletebilmek amacı ile yardima geldim.

Ben bu günün birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma inancımızı daha da güçlendirmeye vesile olması dileğiyle,başta özverili çalışmalarından dolayı Pazaryeri Belediyesi Personelimize ve covid-19 mücadelesi kapsamında görev yapan tüm emektarlarımıza teşekkür ediyor hayatını alın teri ve emeğiyle çalışarak kazanan kardeşlerimin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı