Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Pazaryeri belediye başkanı ev ev gezerek ihtiyaç listelerini topladı

Belediye Başkanı Zekiye Tekin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününde Covid-19 salgını dolayısı evlerinden çıkamayan 65 yaş ve üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını gidermek amacı ile çalışmalarına devam eden Pazaryeri Belediyesi Vefa Sosyal Destek Grubunun çalışmalarına yardımcı oldu.

HABER » BÖLGE » Pazaryeri belediye başkanı ev ev gezerek ihtiyaç listelerini topladı » Güncelleme Tarihi: 01 Mayıs 2020 17:34
Pazaryeri belediye başkanı ev ev gezerek ihtiyaç listelerini topladı

Ev ev gezerek ihtiyaç listelerini toplayan Başkan TEKİN, market ve manav alışverişlerinin tamamlanması ile birlikte ihtiyaçları evlerine teslim etti. Konu ile ilgili açıklama yapan şunları söyledi;

“Bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal gören bir anlayışa sahibiz. Hayatını emekleriyle kazananlar, geçimini alın teriyle elde ettikleri helal kazançlarla sağlayanların her zaman yanında ve destekçisi olacağız. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısı ile çalışmalarına devam eden personelimizin bir nebze işlerini hafifletebilmek amacı ile yardima geldim.

Ben bu günün birlik, beraberlik, dayanışma ve yardımlaşma inancımızı daha da güçlendirmeye vesile olması dileğiyle,başta özverili çalışmalarından dolayı Personelimize ve mücadelesi kapsamında görev yapan tüm emektarlarımıza teşekkür ediyor hayatını alın teri ve emeğiyle çalışarak kazanan kardeşlerimin, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma gününü kutluyorum” dedi.

Etiketler: , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ