Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

‘HER ŞEY PAZARYERİ İÇİN’ DİYEN ZEKİYE TEKİN’İN ANKARA ÇIKARMASI

Bilecik’in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Ankara’da bazı kurumları ziyaret ederek Pazaryeri Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi alışverişi yaptı.

HABER » BOZÜYÜK » ‘HER ŞEY PAZARYERİ İÇİN’ DİYEN ZEKİYE TEKİN’İN ANKARA ÇIKARMASI » Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2019 1:03
‘HER ŞEY PAZARYERİ İÇİN’ DİYEN ZEKİYE TEKİN’İN ANKARA ÇIKARMASI

Başkanı ziyareti kapsamında Bilecik Selim Yağcı’yı, Yaşar Tüzün’ü, Sağlık Bakan yardımcısı Halil Erdemir’i,İç işleri bakanı Süleyman Soylu’nun danışmanı Mehmet Mut’u, Yatırımcı ve Sanayici İşadamları Başkanı Yıldıray Yoldar’ı ziyaret ederek ilçesi ile ilgili görüşmeler yaptı.

Başkan Tekin, yaptığı açıklamada, “Ankara’da ki temaslarımız kapsamında TBMM’de Milletvekilimiz Selim Yağcı’yı ve Yaşar Tüzün’ü ziyaret ettik. Kendileri ile ilçemiz ile ilgili görüşmeler yaparak, milletvekillerimiz ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunduk. Yapılan görüşme ilçemiz için çok yararlı bir görüşme oldu. Kendilerine bizleri ağırladığı için teşekkür ederim” dedi.

Başkan Tekin, daha sonra Sağlık Bakan Yardımcısı Halil Erdemir’i ,İç işleri bakanı Süleyman Soylu’nun danışmanı Mehmet Mut’u, Yatırımcı ve Sanayici İşadamları Başkanı Yıldıray Yoldar’ı ziyaret ederek ilçesindeki çalışmaları hakkında bilgiler vererek fikir alışverişi gerçekleştirdi.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ