Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK SANAT ATÖLYESİ YETENEKLERİ ORTAYA ÇIKARIYOR

Bozüyük Sanat Atölyesi her yaş gurubundaki insanların yeteneklerini ortaya çıkarmaya devam ediyor.

BOZÜYÜK SANAT ATÖLYESİ YETENEKLERİ ORTAYA ÇIKARIYOR
23 Nisan 2019 - 15:24

Uzun yıllardır Bozüyük’te faailiyet gösteren ve düzenledikleri resim sergileri ile ses getiren Bozüyük Sanat Atölyesi öğretmenleri Recai Yaşar ve Kevser Ünal tarafından her yaş gurubundan insanların yeteneklerini ortaya çıkarıyorlar.

Bozüyük Sanat Atölyesi öğretmenlerinden Kevser Ünal yaptığı açıklamada ; “Recai hocam ile bu işe gönlümüzü kalbimizi verdik ,buradaki asıl amacımız her yaş gurubuna hizmet edebilmek. Küçük yaş gurubu,okul öncesi yaş gurubu ,büyük yaş ve daha ileriki yaş guruplarından öğrencilerimiz var burada. Yetenekleri ortaya çıkarırken kendimizi sanata adıyoruz ,küçük çocuklarlar seramik çamuruyla bir şeyler üretmeye çalışıyorlar ,orta yaş resim gurubu dışarılarda farklı yerlerde değil ,burada kendimizi geliştirmek, kendimizi yenilemek ve kendimize bir şeyler katmak için için uğraşıyoruz.


Ben bu atölyeye ilk adımımı attığım zaman hiç resimle alakam yoktu. Recai hocama geldiğimde bu resim işiyle ilgili merak saldığımı söyledim. Kendisi bana ‘merakın varsa yeteneğinde vardır ,Kevser gel bu yeteneğini ortaya çıkartalım ‘ dedi. Bir hafta gibi kısa bir sürede ,Ufak tefek tekniklerle gerçekten güzel çizimler yaptık. Eğer sizde gizli kalmış yetenekleriniz varsa ve bunu ortaya çıkarmak istiyorsanız Bozüyük Sanat Atölyesine bekleriz.”

Bozüyük Sanat Atölyesi
Kasımpaşa Mahallesi ,Aşçılar sokak .No:5 Bozüyük
Tel :0 555 181 24 60

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı