Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Kasko ve trafik sigortasındaki düşüşü fırsata çevirin

Pandemi sürecinde ülke genelinde trafik yoğunluğunun ve kazaların azalması kasko ve trafik sigortalarında fiyatların düşmesine neden oldu. Bozüyük’te sigorta aracılık hizmetleri sunan Sigorta Tower’ın sahibi Burak Bayırbaşı durumu fırsata çevirmenin tam zamanı olduğunu ve internet üzerinden yapılan sigorta dolandırıcılığı tuzağına düşülmemesi konusunda uyardı.

HABER » BOZÜYÜK » Kasko ve trafik sigortasındaki düşüşü fırsata çevirin » Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2021 0:55
Kasko ve trafik sigortasındaki düşüşü fırsata çevirin

Bozüyük’te aracılık hizmetleri sunan Tower’ın sahibi Burak Bayırbaşı konu hakkında yaptığı açıklamada şunları belirtti;
“Covid-19 süreci sebebiyle fiyatlarında düşüş devam ediyor. Bunun sebebi alınan tedbirler ve sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle ülkemiz genelinde trafik yoğunluğunun azalması ve sadece belirli saatler arasında vatandaşlarımızın trafiği aktif olarak kullanması sonucu oranlarında düşüş yaşanmakta ve risk normalin altına inmektedir.

Zorunlu olarak yaptırılması gereken ve isteğe bağlı olarak yaptırılan fiyatlarındaki düşüşlerde biraz olsun aile bütçesine katkıda bulunulması ve riskin azalmasıda göz önünde bulunarak fiyatlarda düşüş gerçekleşmiştir.

Ayrıca internet üzerinden satın alınan trafik poliçesi, vb işlemlerinizde kredi kartı bilgilerinizi güvenilir olmayan siteleriyle paylaşmamanız konusunda sizleri uyarmak isteriz.

Çevremiz de farkında olmadan internetten sahte poliçe satın alıp trafik kontrol noktalarında veya anında sigortanızın olmadığı ortaya çıkabilir ve bu sebeple mağduriyet yaşayabilirsiniz. Sizleri arayarak trafik poliçesinde indirim var, kampanya var, kelimeleri kullanarak arayanlara itibar etmeyiniz. Güvendiğiniz yerlerden yaptırınız, uyarılarımız sizlerin kaliteli güvenilir hizmet almanız içindir” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ