Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

“YENİ UMUTLAR BAHÇESİ” PROJESİ TAMAMLANDI

TANAP Sosyal ve Çevresel yatırım programları kapsamında Bozüyük Halime Hatun Anaokulu’na kazandırılan, “Yeni Umutlar Bahçesi” projesi düzenlenen açılış töreni ile hizmete girdi.

HABER » BOZÜYÜKEĞİTİM » “YENİ UMUTLAR BAHÇESİ” PROJESİ TAMAMLANDI » Güncelleme Tarihi: 05 Nisan 2019 19:04
“YENİ UMUTLAR BAHÇESİ” PROJESİ TAMAMLANDI

  kapsamında okula fen laboratuarı, bale salonu, kış bahçesi, görsel sanatlar atölyesi, satranç odası ve çocuk kütüphanesi kazandırılırken, düzenlenen törene İlçe Kaymakamı Hasan Yaman, Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, TANAP Direktörü Fatih Erdem, Milli Müdürü Servet Çetinkaya, Emniyet Müdürü Hakkı Güner, protokol üyeleri, aileleri ve vatandaşlar katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlarken, açılış töreninde konuşan, Milli Müdürü Servet Çetinkaya yaptığı konuşmada; “Bugün TANAP sosyal ve çevresel yatırım programları çerçevesinde doğrudan hibe fonlaması kapsamında ikinci hibe çağrısı sonunda 6 tane okulumuzda hibe başvuruları değerlendirme aşamasından geçip başvurularımız kabul edilmiştir. Bugün ilçemizde açılışını yapmış olduğumuz projelerin haricinde Saffet Şeker İlkokulu’muzda ‘Sanatla Büyüyorum’, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu’muzda, ‘Okulumuzu Yeniliyoruz’ adlı projemiz, yine Saffet Şeker Ortaokulu’muzda bilgisayar laboratuarı, Yavuz Sultan Selim Ortaokulu’muzda ‘Sağlıklı Yaşam İçin Sadece Spora Bağlı Kalalım’ projesi, Hamza Bey İlkokulu’muzda ‘ Sevdalıları’ projeleri TANAP tarafından destek almaya hak kazanmıştır. Bu kazanımlar ilçemiz adına çok değerli ve anlamlıdır. “Yeni Umutlar Bahçesi” projesi fen laboratuarı, bale salonu, kış bahçesi, görsel sanatlar atölyesi, satranç odası ve çocuk kütüphanesi ile her şeyimiz olan çocuklarımızın hizmetine sunulmuştur. Bu vesile ile projenin her aşamasında bizlere destek verenlere çok teşekkür ediyorum ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

Milli Müdürü Servet Çetinkaya’nın ardından TANAP direktörü Fatih Erdem yapmış olduğu konuşmada; “Bizler TANAP olarak projelerimizi hızlı bir şekilde tamamlayarak, hedeflerimize ulaştık. Bizim için bunların hepsinden önemli olan, kazanımlarımızı vatandaşlarımızla paylaşmaktır. Bugün bizim en büyük mutluluğumuz “Yeni Umutlar Bahçesi” projesini hayata geçirmektir. Tüm projelerimizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek projede emeği geçen herkese teşekkür etti.

Projenin oluşum aşamasında emeği geçenlere Kaymakamı Hasan Yaman ve Mehmet Talat plaketlerini takdim etti. Açılış kurdelesinin kesilmesi ile birlikte “Yeni Umutlar Bahçesi” projesi hizmete girerken, Mehmet Talat da destek veren herkese teşekkür etti.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ