Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Yeni Bozüyük emniyet müdürü Ömer Koparan görevine başladı

Bozüyük ilçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan tecrübeli 2. Sınıf Emniyet Müdürü olan Ömer Koparan görevine başladı.

HABER » BOZÜYÜK » Yeni Bozüyük emniyet müdürü Ömer Koparan görevine başladı » Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019 21:17
Yeni Bozüyük emniyet müdürü Ömer Koparan görevine başladı

1994 yılında polis akademisinden mezun olan Koparan, yurt içi ve yurt dışında çok sayıda başarılı çalışmalar gerçekleştirdi. 2. Sınıf Emniyet Müdürü olan Ömer Koparan, Valiliği’nin ilçesine verdiği öneme binayen Bozüyük görevine atandı.

Emniyet Müdürü Ömer Koparan,1994 yılında Polis Akademisinden mezun olup, ilk olarak Nevşehir’de Komiser Muavini olarak mesleğe başladı. Ardından Elazığ’da Emniyet Amiri, Bursa İl Emniyet Müdürlüğünde Organize Suçlarla Mücadele biriminde Emniyet Amiri olarak görev yaptı. Nilüfer ve İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü, Karacabey İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığı görevlerini başarıyla yürüttü.

Bingöl Genç ilçesi ve KOM Narkotik Şube Müdürlüğü ve İl Emniyet Müdür yardımcılığı görevinde bulundu. olarak Trabzon İl Emniyet Müdür yardımcılığı görevini yerine getiren Koparan, devamında İl Emniyet Müdürlüğü bünyesine atandı.

Yurt dışında ise Haiti, Liberya ve Kosova’da Birleşmiş Milletler Polis Gücünde görev yaptı. Evli ve 2 çocuk babası olan aynı zamanda iyi derecede İngilizce bilen Ömer Koparan, asayiş, narkotik ve organize suçlarla mücadelede derece deneyimli. Bozüyük Ajansı olarak Ömer Koparan müdürümüze hayırlı olsun diyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ