Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bir pislemediğiniz buraları kalmıştı ! Yabancı uyruklu kişilere dikkat edin !

Pazaryeri ilçesi Fıranlar köyünde bir çiftliğe baskın düzenleyen Jandarma ekipleri çiflikte çalışan yabancı uyruklu kişilerde çeşitli uyuşturucu madde ele geçirdi.

Bir pislemediğiniz buraları kalmıştı ! Yabancı uyruklu kişilere dikkat edin !
07 Ekim 2019 - 16:38

Edinilen bilgiye göre, Pazaryeri ilçesine bağlı Fıranlar köyünde İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince şüpheli E.Ç.’nin köyde bulunan hayvan çiftliğinde yapılan aramada satışa ve kullanıma hazır şekilde 22 paket halinde 30 gram Eroin, 23 paket halinde 46 gram Afyon Sakızı, 8 paket halinde 5 gram Metamfetamin maddesi ile birlikte 3 gram kenevir tohumu ele geçirildi.

Jandarma ekiplerince göz altına alınan çiftlik sahibi E.Ç. ve çiftlikte bulunan Afganistan uyruklu N.M.R ve M.A.R isimli şahıslar gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan şahıslardan çiftlik sahibi E.Ç serbest kalırken Afganistan uyruklu N.M.R ve M.A.R tutuklanarak çezaevine götürüldü.

Jandarma yetkilileri Pazaryeri ve köylerinde yaşayan vatandaşların özellikle yabancı uyruklu kişilere dikkat etmelerini, şüpheli gördükleri kişi ve yerleri çekinmeden 156 ya haber vermelerini istedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı