Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

VİTRASPOR’DAN ÖNEMLİ GALİBİYET

HABER » SPOR » VİTRASPOR’DAN ÖNEMLİ GALİBİYET » Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019 12:33
VİTRASPOR’DAN ÖNEMLİ GALİBİYET

Bozüyük’ün önemli spor kulüplerinden Vitraspor Bölgesel Amatör Lig yükselme Play-Out karşılaşmasında, 1308 Osmaneli Belediyespor ile karşılaştı.

Edebali  Stadyum’unda oynanan mücadelede Bozüyüklü spor sevenler takımlarını biran olsun yalnız bırakmadı. tarafından tahsis edilen otobüslerle Bilecik’teki karşılaşmayı izlemeye giden spor sevenler kendilerine ayrılan bölümde takımlarına marşlar ve tezahüratlarla destek oldular.

Yoğun ilgi gören karşılaşmanın ilk yarısı 0-0 berabere tamamlanırken, Vitraspor’un  ikinci yarıda bulduğu gol maçın sonucunu belirledi. Hakan Aydemir’in 86. Dakikada attığı gol ile Vitraspor maçı 1-0 kazandı.

Şehir Stadyum’unda oynanan Vitraspor- 1308 Osmaneli Belediyespor karşılaşmasını, Valisi Bilal Şentürk, Yaşar Tüzün, Osmaneli Başkanı Münür Şahin, Bozüyük Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, kulüp yöneticileri ve çok sayıda taraftar izledi.

Karşılaşmanın ardından Bozüyüklü taraftarlar tarafından sağlanan otobüsler için Bozüyük Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’na teşekkür ederek, Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu’na sevgi gösterilerinde bulundular.
1-0 tamamlanan karşılaşmanın ardından, Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, düzenlenen yemekte, takım yöneticileri ve oyuncularını tebrik ederek, spora ve sporcuya verilen desteğin devam edeceğini belirtti.

Vitra Spor

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ