Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundular | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundular

Bozüyük AK parti ilçe teşkilatı Milli Harp Sanayimizin gelişiminde büyük katkıları olan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundu.

ANA SAYFA » BOZÜYÜKSİYASET » Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundular Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019 16:07
Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundular

Bozüyük AK parti ilçe teşkilatı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatına desteklerini göstermek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundu.
blank

AK Parti Bozüyük ilçe başkanı Hüsnü Ersoy verdiği demeçte ;
“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatı’nın başlatılması emrini vermesi ile birlikte Ak Parti Bozüyük İlçe Başkanlığı olarak desteğimizi göstermek ve karınca kararınca, bir nebze fayda sağlamak amacıyla ,Milli Harp Sanayimizin gelişiminde büyük katkıları olan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulunduk.

Daha sonra Bozüyük Garnizon Komutanı Ord.Yzb.Murat Günhan’ı ziyaret ederek komutanımız nezdinde, devletimizin bekası, milletimizin birliği ve beraberliği için Barış Pınarı Harekatında görevli tüm güvenlik güçlerimize başarılar diledik. Cenab-ı Hakk ordumuzu mansur ve muzaffer eylesin.” dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: