Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundular

Bozüyük AK parti ilçe teşkilatı Milli Harp Sanayimizin gelişiminde büyük katkıları olan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundu.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundular » Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2019 16:07
Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundular

Bozüyük ilçe teşkilatı, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatına desteklerini göstermek amacıyla Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulundu.

ilçe başkanı verdiği demeçte ;
“Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye Milli Ordusu’yla birlikte Suriye’nin kuzeyinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerine karşı Barış Pınarı Harekatı’nın başlatılması emrini vermesi ile birlikte İlçe Başkanlığı olarak desteğimizi göstermek ve karınca kararınca, bir nebze fayda sağlamak amacıyla ,Milli Harp Sanayimizin gelişiminde büyük katkıları olan Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfına bağışta bulunduk.

Daha sonra Garnizon Komutanı Ord.Yzb.Murat Günhan’ı ederek komutanımız nezdinde, devletimizin bekası, milletimizin birliği ve beraberliği için Barış Pınarı Harekatında görevli tüm güvenlik güçlerimize başarılar diledik. Cenab-ı Hakk ordumuzu mansur ve muzaffer eylesin.” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ