Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Şehit Mevlüt Kahveci Bozüyük Meslek Yüksekokulu mezunuydu

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Bozüyük Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü mezunu Uzman Çavuş Mevlüt Kahveci’nin de aralarında bulunduğu Üniversiten Yazılı Açıklamayla Bildirildi

HABER » BOZÜYÜK » Şehit Mevlüt Kahveci Bozüyük Meslek Yüksekokulu mezunuydu » Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2021 14:11
Şehit Mevlüt Kahveci Bozüyük Meslek Yüksekokulu mezunuydu

Şeyh Edebali Üniversitesi Senatosu, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin Irak’ın kuzeyinde bulunan Gara Bölgesi’nde gerçekleştirdiği Pençe-Kartal 2 Harekâtı sonrasında, 13 vatandaşımızın hain terör örgütü tarafından edildiği haberinin alınmasının ardından olağanüstü toplandı. BŞEÜ mezunu bir vatandaşımızın da şehitler arasında olduğu bilgisinin verildiği açıklamada şu ifadeler yer aldı:

Kamuoyuna Duyurulur;
Türk Silahlı Kuvvetleri’nce Irak’ın kuzeyinde bulunan Gara Bölgesi’nde bir süredir devam eden Pençe-Kartal 2 harekâtının bulmasıyla ortaya çıkan tablo her vatandaşımızın olduğu gibi bizlerin de canımızı acıtmış, yüreğimizi yakmıştır.

21 Eylül 2016 tarihinde Hakkari-Çukurca karayolu Doğanlı yakınlarında PKK’lı teröristlerce kaçırılarak rehin alınan, Üniversitemiz Meslek Yüksekokulu Dış Ticaret Bölümü mezunu Uzman Çavuş Mevlüt Kahveci’nin de aralarında bulunduğu 13 vatandaşımızın edildiği haberini teessürle öğrenmiş bulunmaktayız.

Şeyh Edebali Üniversitesi olarak terörün her türlüsünü lanetlediğimizi kamuoyu ile paylaşmak isteriz. yaşanan bu menfur hadise, yıllardır asker-sivil, genç-yaşlı, kadın-erkek demeden vatandaşlarımızı eden alçakların çırpınışları olduğunu bizlere göstermiştir.

Mevlüt Kahveci kardeşimize ve diğer tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet; kederli ailelerine ve sevenlerine sabır dileriz. Milletimizin başı sağ olsun. Şeyh Edebali Üniversitesi Senatosu

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ