Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Süper güç Amerika’nın Korona ayini dünyayı güldürdü

Amerika’da televizyon yayınları aracılığıyla misyonerlik yapan Kanneth Copeland bir televizyon programında coronavirüsün (Covid-19) bitmesine yönelik ayin düzenledi. Yapılan ayindeki uygulamalar ilahi güçleri kullandığı iddiasıyla sözde şeytanla da konuşup emirler verirken görüntülendi.

Süper güç Amerika’nın Korona ayini dünyayı güldürdü
07 Nisan 2020 - 22:26

Copeland coronavirüsü bitirmek amacıyla düzenlediği ayinde önce kameraya okuyup üfledi, sonra da ” Tanrı’nın rüzgârını sana üflüyorum. Sonsuza kadar yok edildin ve asla geri dönmeyeceksin. Teşekkürler Tanrım. Hadi gerçekleştir. Koronavirüsü yok ettik” dedi.

Copeland geçen ay da düzenlediği ayinde, “Sana emrediyorum şeytan, bu virüsü yok et, bu virüsü öldür, onu tüm gücünle yok et” derken “Sana onun aşısının bir an önce getirilmesini emrediyorum” ifadelerini kullanmış, düzenlediği ayin sosyal medyada gündem olmuştu.

“CORONAVİRÜSÜ YOK ETTİK!”

Misyonerlik yapan Kanneth Copeland Copeland, koronavirüsü bitirmek amacıyla düzenlediği ayinde önce kameraya üfledi, sonra da “Tanrı’nın rüzgârını sana üflüyorum. Sonsuza kadar yok edildin ve asla geri dönmeyeceksin. Teşekkürler Tanrım. Hadi gerçekleştir. Koronavirüsü yok ettik” ifadelerini kullandı.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı