Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

SELİM YAĞCI, “FOTOĞRAFTAKİ BİR HATA”

AK Parti Milletvekili Selim Yağcı’nın CHP’li Belediye Başkanı Semih Şahin’i, Atatürk’ü ve Türk Bayrağını buzlayarak attığı fotoğraf, bayrama damgasını vurdu.

HABER » BÖLGESİYASET » SELİM YAĞCI, “FOTOĞRAFTAKİ BİR HATA” » Güncelleme Tarihi: 14 Ağustos 2019 15:50
SELİM YAĞCI, “FOTOĞRAFTAKİ BİR HATA”

Buzlu fotoğraf paylaşımına yoğun eleştiri bombardımanı yapılan Selim Yağcı, yaptığı kamuoyu açıklamasında, “Kurban Bayramı münasebetiyle protokol bayramlaşması esnasında hesabımdan yayınlanan fotoğraftaki bir hatanın çok farklı noktalara çekilerek siyasete alet edilmesi bizleri ziyadesiyle üzmüştür.

Zira şanlı Türk Bayrağımız ve ulu önderimiz Mustafa Kemal ’e karşı hassasiyetim ve saygım nettir. Söz konusu fotoğrafta ilimizin seçilen başkanına ve milli değerlerimize hakaret söz konusu değildir” dedi.

’nın ’li Başkanı Semih Şahin’i, ’ü ve Türk Bayrağını buzlayarak attığı fotoğraf, bayrama damgasını vururken, çirkinleşti yorumlarına da neden oldu.

TÜZÜN’DEN SERT ELEŞTİRİ

Çok sayıda kişi arasında polemik konusu haline gelen buzlu fotoğraf için yine hesabından yorum yapan CHP Yaşar Tüzün, “Kaybetmek de erdemliktir derdi büyüklerimiz.

Kaybettiği kişinin fotoğrafına bile tahammül edemeyenler Türkiye Cumhuriyetinin Kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal ve Şehit kanlarıyla sulanmış şanlı Türk Bayrağına bile tahammül edemez duruma gelmiştir. Türk Milletinin değerlerini yok saymak kimsenin haddine değildir. Yapılan çirkin paylaşımı kınıyor, sorumlu kişiyi ve Türk Halkına havale ediyorum” ifadelerine yer verdi.
nakliyat
bolu evden eve nakliyat
denizli evden eve nakliyat
eskişehir evden eve nakliyat

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ