Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Rotary 2430 bölge federasyon başkanı Serhan Antalyalı Bozüyük’te çeşitli temaslarda bulundu

Bozüyük Rotary Kulübü ve 2430 bölge federasyon başkanı Serhan Antalyalı Bozüyük’te çeşitli temaslarda bulunarak, Rotaryen’lerle birlikte iki okulu da ziyaret etti.

HABER » BOZÜYÜK » Rotary 2430 bölge federasyon başkanı Serhan Antalyalı Bozüyük’te çeşitli temaslarda bulundu » Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020 17:03
Rotary 2430 bölge federasyon başkanı Serhan Antalyalı Bozüyük’te çeşitli temaslarda bulundu

Rotary ve 2430 bölge federasyon başkanı Serhan, eşi Zümrüt Antalyalı Ticaret Odasını ettiler. Ticaret odası başkanı Buğra Levent ile çeşitli istişarelerde bulunan federasyon başkanı ve kulüp üyeleri şehrin gelişimi için sivil toplum kuruluşlarının birlik ve beraberliğinin önemine değindiler.

Rotary’nin hizmet idealinin “kendinden önce hizmet” olduğunu belirten 2430 bölge federasyon başkanı Serhan Antalyalı bu anlayışın tüm Rotaryenlerin ortak tavrı olduğunu belirtti. Ayrıca Rotary’nin UNİCEF’in (Birleşmiş Milletler Uluslararsı çocuk fonu) kurulmasında da öncülük ettiğini, dünyada ise çocuk felcinin Rotary’nin mücadelesi ile %99 oranında silindiğini söyledi.

Tüm dünyayı kasıp kavuran ve ülkemizde de ciddi yayılım gösteren ile mücadelede deki kulüplerinin 650.000 dolarlık bağışta bulunduklarını da belirten federasyon başkanı Serhan Antalyalı, sağlık çalışanları ve hastalara destek verdiklerini söyledi.

Ardından Bekir Aral ve 100.yıl ortaokullarını eden Rotaryen’ler müdürleri ile çeşitli temaslarda bulunarak hikaye kitapları verdiler. Bursluluk sınavını kazanan 100.yıl Ortaokulu öğrencisi Kudret Demirci’ye de tablet hediye edildi.

Etiketler: , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ