Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı « Bozüyük Haber Ajansı Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Haber Ajansı

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı

AKP’li belediye başkanının özel kalemiyken mobbinge maruz kaldığı gerekçesiyle işinden ayrılan Zekiye Tekin 31 Mart’ta bağımsız girdiği seçimlerde belediye başkanı seçildi. Tekin, yeniden AKP’ye döndü. Kaynak: Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı
ANA SAYFA » BÖLGE » Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı
Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020 21:16

, Bilecik Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın’ın özel kalemi olarak çalıştığı sırada mobbinge maruz kalmıştı.Başkan Yalçın’ın “Belediye meclis üyesinin kızı ile çalışmak istiyorum, seni AK Masa’ya alacağız” sözleri üzerine 15 yıllık görevinden istifa etmişti.

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için ’ye aday adaylığı başvurusu yaptı. Parti tarafından aday gösterilmeyen Tekin, bu kez bağımsız olarak adaylık başvurusunda bulundu. 600 oy farkla belediye başkanlığını kazanan Tekin, aynı zamanda ’nin de oldu.

AKP’YE KATILDI

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in AKP Grup Toplantısı’nda bugün partiye katıldığı açıklandı. Tekin’in Pazaryeri Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Genel Merkezi’nin davetini halkıyla istişare ederek değerlendirdi ve bugün TBMM de yapılan Genel Kurulu’nda T.C. Cumhurbaşkanı ve Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından rozeti takılarak resmen Pazaryeri Belediye Başkanı unvanını aldı.

19 Şubat 2020 - 21:16 'de yayınlandı | BÖLGE |
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ