beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HABER » BÖLGE » Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı » Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2020 21:16
Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı

AKP’li belediye başkanının özel kalemiyken mobbinge maruz kaldığı gerekçesiyle işinden ayrılan Zekiye Tekin 31 Mart’ta bağımsız girdiği seçimlerde belediye başkanı seçildi. Tekin, yeniden AKP’ye döndü. Kaynak: Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin AKP’ye katıldı

Zekiye Tekin, Pazaryeri Başkanı Muzaffer Yalçın’ın özel kalemi olarak çalıştığı sırada mobbinge maruz kalmıştı.Başkan Yalçın’ın “Belediye meclis üyesinin kızı ile çalışmak istiyorum, seni AK Masa’ya alacağız” sözleri üzerine 15 yıllık görevinden istifa etmişti.

31 Mart Mahalli İdareler Yerel Seçimleri için ’ye aday adaylığı başvurusu yaptı. Parti tarafından aday gösterilmeyen Tekin, bu kez bağımsız olarak adaylık başvurusunda bulundu. 600 oy farkla belediye başkanlığını kazanan Tekin, aynı zamanda ’nin de oldu.

AKP’YE KATILDI

Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin’in AKP Grup Toplantısı’nda bugün partiye katıldığı açıklandı. Tekin’in Pazaryeri Bağımsız Belediye Başkanı Zekiye Tekin, AK Parti Genel Merkezi’nin davetini halkıyla istişare ederek değerlendirdi ve bugün TBMM de yapılan AK Parti Genel Kurulu’nda T.C. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından rozeti takılarak resmen Ak Parti Pazaryeri Belediye Başkanı unvanını aldı.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber