Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

PARKLAR KİMLİĞİ BELİRSİZ TOPLUM DÜŞMANLARI TARAFINDAN TAHRİP EDİLİYOR

Bozüyük’te park ve yeşil alanlardaki oturma alanları ile kamelyalar kimliği belirsiz toplum düşmanları tarafından tahrip edilerek zarar verildi.

HABER » BOZÜYÜK » PARKLAR KİMLİĞİ BELİRSİZ TOPLUM DÜŞMANLARI TARAFINDAN TAHRİP EDİLİYOR » Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2019 20:25
PARKLAR KİMLİĞİ BELİRSİZ TOPLUM DÜŞMANLARI TARAFINDAN TAHRİP EDİLİYOR

’te kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından vatandaşların ödediği vergiler ile yapılmış olan parklardaki oturma grupları, banklar ve kapılara zarar verildi.

Yeşilkent Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Parkı tuvalet kapıları, 15 Temmuz Şehitleri Parkı, Yeni Mahalle Yokuş Sokak Parkı ve 4 Eylül eski park alanında bulunan kamelyaların çatıları yakılarak ve çatılı piknik masaları yerlerinden sökülerek kamu mallarına büyük ölçüde zarar verildiği tespit edilirken olayın hemen ardından ekipleri tadilat ve yenileme çalışmalarına başladı.

Vatandaşların vergileri ile yapılan ve milli bir servet olan, tüm vatandaşların faydalandığı kamu mallarına zarar verenlerin yakalanması ve cezalandırılması için gerekli çalışmalar başlatılırken, ekipleri bu tarz saldırılara karşı tüm vatandaşların duyarlı olmasını ve böyle bir olayla karşılaştıklarında polis ya da zabıta ekiplerine bilgilendirme yapmalarını istediler.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ