Olcay yeni şarkısı Güz ile müzik piyasalarını sallayacak gibi « Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Olcay yeni şarkısı Güz ile müzik piyasalarını sallayacak gibi

HABER » BOZÜYÜK » Olcay yeni şarkısı Güz ile müzik piyasalarını sallayacak gibi » Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2020 7:33
Olcay yeni şarkısı Güz ile müzik piyasalarını sallayacak gibi

Bozüyük’lü müzisyen Olcay Gülpınar “Güz” isimli single çalışmasına yakında klip çekerek, müzik piyasasına yeni bir soluk getirecek.

, Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada; “ isimli şarkı çalışmam, Sezen aksu bir çok ünlü sanatçı ile çalışan değerli müzisyenler eşliğinde yapıldı. Şarkının bazı bölümlerinin kayıtları İstanbul’ yapıldı. Serhan Yasdıman, Cemal Özkızıltaş gibi Türkiye’nin önde müzisyenleri bana eşlik etti.

Şu an Eskişehir’de Can Gülcan’ın elinde düzenlemeleri bitmek üzere, yakında çekimlerimiz başlayacak. Klip biter bitmez ilk fragmanını Bozüyük Haber Ajansı okurları ile paylaşacağım. Beni telefon ile arayıp moral veren başkanımız Mehmet Talat Bakkalcıoğlu’nada sizin aracılığınız ile buradan çok teşekkür ediyorum ” dedi.
Bozüyük Haber Ajansı olarak müzisyen Olcay Gülpınar’a başarılar dileriz.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber