Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip

Hayatı eve sığdırmaya çalıştığımız şu günlerde Bozüyük’lü bir sanatçı evinde yapmış olduğu harika bir klip ile sevenlerine ve Bozüyük’lülere moral verdi.

HABER » BOZÜYÜK » Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip » Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020 17:27
Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip

Bozüyük’lü sanatçı Yunus Emre Sert çektiği klibi hakkında bizlere şu bilgileri verdi; “Hayatı eve sığdırmaya çalıştığımız bu günlerde ’te ki evimde yaptığım bir çalışmayı YouTube kanalıma yükledim. Kayıtları ve düzenlemesini evde yaptığım bu Neşet Ertaş türküsünü Sadece evimden çektiğim görüntüler ile kliplendirdim. Bu dönemde Müzisyenler olarak çokta hareket alanımız yok. Eğer halkımıza küçük de olsa bir moral verebildiysek ne mutlu bize”.

HAYAT NORMALE DÖNDÜĞÜNDE ALBÜM YAPACAĞIM

İstanbul’daki işlerinin hepsi karantinadan dolayı iptal olduğu için Bozüyük’te duran ve geçen yıl 19 Mayıs Gençlik Konseri’nde ilk kez Bozüyük’te sahne alan Sanatçı Yunus Emre Sert, “hayat normale döndüğünde kendi bestelerimden oluşan albümüm tüm ’de yayınlanacak inşallah. ’de sanat adına birşeyler yapmaya çalışan bir Bozüyük’lüyüm” dedi.

KLİBİ İZMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ