beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

HABER » BOZÜYÜK » Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip » Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020 17:27
Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip

Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip

Hayatı eve sığdırmaya çalıştığımız şu günlerde Bozüyük’lü bir sanatçı evinde yapmış olduğu harika bir klip ile sevenlerine ve Bozüyük’lülere moral verdi.

’lü sanatçı Yunus Emre Sert çektiği klibi hakkında bizlere şu bilgileri verdi; “Hayatı eve sığdırmaya çalıştığımız bu günlerde Bozüyük’te ki evimde yaptığım bir çalışmayı YouTube kanalıma yükledim. Kayıtları düzenlemesini evde yaptığım bu Neşet Ertaş türküsünü Sadece evimden çektiğim görüntüler ile kliplendirdim. Bu dönemde Müzisyenler olarak çokta hareket alanımız yok. Eğer halkımıza küçük de olsa bir verebildiysek ne mutlu bize”.

HAYAT NORMALE DÖNDÜĞÜNDE YAPACAĞIM

İstanbul’daki işlerinin hepsi karantinadan dolayı iptal olduğu için Bozüyük’te duran ve geçen yıl 19 Mayıs Gençlik Konseri’nde ilk kez Bozüyük’te sahne alan Sanatçı Yunus Emre Sert, “hayat normale döndüğünde kendi bestelerimden oluşan albümüm tüm Türkiye’de yayınlanacak inşallah. Türkiye’de sanat adına birşeyler yapmaya çalışan bir Bozüyük’lüyüm” dedi.

KLİBİ İZMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber