Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük'lü sanatçıdan mükemmel klip | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip

Hayatı eve sığdırmaya çalıştığımız şu günlerde Bozüyük’lü bir sanatçı evinde yapmış olduğu harika bir klip ile sevenlerine ve Bozüyük’lülere moral verdi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020 17:27
Hayatı eve sığdırmaya çalışan Bozüyük’lü sanatçıdan mükemmel klip

Bozüyük’lü sanatçı Yunus Emre Sert çektiği klibi hakkında bizlere şu bilgileri verdi; “Hayatı eve sığdırmaya çalıştığımız bu günlerde Bozüyük’te ki evimde yaptığım bir çalışmayı YouTube kanalıma yükledim. Kayıtları ve düzenlemesini evde yaptığım bu Neşet Ertaş türküsünü Sadece evimden çektiğim görüntüler ile kliplendirdim. Bu dönemde Müzisyenler olarak çokta hareket alanımız yok. Eğer halkımıza küçük de olsa bir moral verebildiysek ne mutlu bize”.

HAYAT NORMALE DÖNDÜĞÜNDE ALBÜM YAPACAĞIM

İstanbul’daki işlerinin hepsi karantinadan dolayı iptal olduğu için Bozüyük’te duran ve geçen yıl 19 Mayıs Gençlik Konseri’nde ilk kez Bozüyük’te sahne alan Sanatçı Yunus Emre Sert, “hayat normale döndüğünde kendi bestelerimden oluşan albümüm tüm Türkiye’de yayınlanacak inşallah. Türkiye’de sanat adına birşeyler yapmaya çalışan bir Bozüyük’lüyüm” dedi.

KLİBİ İZMEK İÇİN TIKLAYINIZ
blank

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ