Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Mustafa Akış’a silahla saldırı olayıyla ilgili ilk duruşma Bozüyük Adliyesinde görüldü

Mustafa Akış’ın Bilecik’in Bozüyük ilçesinde silahla yaralanması olayıyla ilgili ilk duruşma Bozüyük Adliyesinde görüldü.

HABER » ASAYİŞBOZÜYÜK » Mustafa Akış’a silahla saldırı olayıyla ilgili ilk duruşma Bozüyük Adliyesinde görüldü » Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019 11:21
Mustafa Akış’a silahla saldırı olayıyla ilgili ilk duruşma Bozüyük Adliyesinde görüldü

Bozüyük Haber Ajansı– 28 Kasım 2018’de ilçesinde Kasımpaşa Mahallesi 107 Sokak’ta, Büro Memur-Sen Yalova Şube Başkanı Mustafa Akış’a (37), evinin önünde maskeli bir kişi tarafından silahlı saldırı düzenlenmişti. Bacaklarından yaralanan Akış, Devlet Hastanesinde altına alınmıştı. Olayın ardından geniş çaplı soruşturma başlatan emniyet ekipleri, ve Bozüyük’te düzenlenen eş zamanlı operasyonlarda M.K.A, M.F.P., F.K., İ.M., T.D., M.G., H.G., Ö.A. ve O.S.’yi gözaltına almış ve çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmışlardı.
Olayın Adliyesinde görülen ilk duruşması yaklaşık 7 saat sürdü. Sadece avukatların ve sanıkların alındığı duruşmanın neticesinde, M.K.A ve yaralama olayını gerçekleştirdiği öne sürülen H.G.’nin tutukluluk halinin devamına karar verildiği, M.F.P., F.K., İ.M., T.D., M.G. ve Ö.A.’nın ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ