Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük MHP ilçe başkanlığı “Komşum Nasılsın?” ziyaretlerine şehit ve gazi evlerinden başladı

Milliyetçi Hareket Partisi, “Komşum Nasılsın?” programı ile il ve ilçelerde yeni bir çalışma başlattı. Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi bu çalışmaya önce şehit ve gazi ailelerinden başladı.

Bozüyük MHP ilçe başkanlığı “Komşum Nasılsın?” ziyaretlerine şehit ve gazi evlerinden başladı
17 Aralık 2022 - 19:07

Milliyetçi Hareket Partisi’nin 2023 Seçimlerine yönelik yurt çapında başlattığı “Komşum Nasılsın?” ziyaretlerine başladı. Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi kadroları toplumsal farkındalığı arttırmak ve güçlendirmek, aynı zamanda Cumhur İttifakının hedeflerini daha anlatabilmek için Bozüyük’te bu çalışmayı ilk önce şehit ve gazi ailelerini ziyaretleri ile başladı. Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi kadrolarını “Komşum Nasılsın?” ziyaretlerinde eşleri de onları yalnız bırakmadı.

Konu hakkında bilgi veren Bozüyük Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Serdar Pehlivan şunları belirtti;
“Liderimiz sayın Devlet Bahçeli’nin talimatları ve emirleri ile başladığımız “Komşum Nasılsın” temalı ev ziyaretlerimize ilçemizdeki Şehit ve Gazi ailelerimizi ziyaret ederek başlangıcı yaptık. Vatanımız ve Milletimiz için canını veren tüm şehitlerimizin ruhu şad, makamları nur olsun. Gazilerimize de Rabbim Şafi ismiyle şifalar nasib etsin” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı