Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Murat Kiremitçi Bilardo Dünya şampiyonası için UMB World Players Ranking Edition’a katılıyor

Bozüyük’lü Murat Kiremitçi 4-5 Şubat’ta İstanbul Max Bilardo’da düzenlenecek olan UMB World Players Ranking Edition 2020 dünya kupası vizesi almak için yapılacak olan müsabakaya katılmak için çok sıkı hazırlandığını , turnuvada dünya kupasına katılmak için elinden gelen tüm gayreti gösterip, yanında Bozüyüklü hemşehrilerinin nefesini daima hissederek kazanma inancı içerisinde olduğunu belirtti.

HABER » BOZÜYÜK » Murat Kiremitçi Bilardo Dünya şampiyonası için UMB World Players Ranking Edition’a katılıyor » Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2020 17:50
Murat Kiremitçi Bilardo Dünya şampiyonası için UMB World Players Ranking Edition’a katılıyor

Uzun yıllardır alanında bir çok başarısı olan Murat Kiremitçi, en Ankarada gerçekleşen Amerikan şampiyonasında, ipi göğüsleyerek şampiyon olmuştu.Murat Kiremitçi Ajansı muhabirine yaptığı açıklamada “dünya kupasına ev sahipliği yapacak ilimiz Antalyada düzenlenecek olan 2020 Dünya şampiyonasına katılabilmek için UMB World Players Ranking Edition 2020 dünya kupası benim için çok önemli.

Zira dünya kupasının yolu İstanbuldaki müsabakayı kazanmam gerekiyor. Allah’ın izni ve yanımda halkımın nefesi ile bunu başarmam en büyük hedefim.

ÜLKEMİZ BİLARDO ALANINDA DÜNYA BİRİNCİSİ

Ülkemiz alanında Dünya’da birinci sırada olduğu için çok mutluyum. Yalnız buna rağmen çalışma sahalarının eksikliği ve bu spora karşı ilgisizlik beni gerçekten üzüyor. Normalde bu sporun çocukların gelişimi açısından çok önemlidir. İsterdim ki herkesin bu sporun Türkiye’de gelişmesi için elini taşın altına koysa. Emin olun ki bu ülkede çok daha başarılı sporcuları çıkacaktır” dedi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ