Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Murat Kiremitçi 2020 Türkiye snooker şampiyonasına katılıyor

Bozüyük’lü bilardocu Murat Kiremitçi İstanbul’da düzenlenen 2020 Türkiye snooker şampiyonasına katılıyor. Murat Kiremitçi “hedefim Türkiye şampiyonluğu” dedi.

HABER » BOZÜYÜK » Murat Kiremitçi 2020 Türkiye snooker şampiyonasına katılıyor » Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020 22:37
Murat Kiremitçi 2020 Türkiye snooker şampiyonasına katılıyor

Türkiye Federasyonu, 2020 Snooker Şampiyonası’nın 17-23 Ağustos tarihlerinde İstanbul’da düzenleyeceğini duyurmuştu. ilini temsil etmesi için Türkiye Federasyonu Bozüyük’lü bilardocu Murat Kiremitçi’yi yarışmaya davet etti.

2020 yılı faaliyet programında yer alan Snooker Şampiyonası erkekler kategorisi müsabakaları, İstanbul Küçükyalı semtinde yapılacak. 17-23 Ağustos tarihlerinde yapılacak olan şampiyonaya ilimizi temsil eden yaptığı açıklamada şunları söyledi;


Şampiyonaya, çevremizde alt yapı eksikliğinden dolayı zor şartlar altında hazırlanıyorum. Civarımızda bir tek snooker masası Bursa’da bulunmakta, bu yüzden beş günde bir Bursa’ya gitmek zorundayım.


Bu zor şartlar altında maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Çetinbaş giyim sahibi Maşallah Çetinbaş, Türk telekom bayii sahibi Okay Karabıyık, M-Profit Fitness salonu sahibi milli takım sporcumuz Muhammet Ali Özcan, Akare reklam sahibi Adem Akkaya , Mühendislik’ten Yakup Yüce’ye, hakları başkanı Hayrettin Sabırlı’ya sizlerin aracılığı ile çok teşekkür ederim. Halkımız şampiyonada dualarını benden esirgemesin, hedefim bu zor şartlar altında da olsa hedefim şampiyonluğu” dedi.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ