Siyaset korku ile yönetilmez ! Korku siyasetine son vereceğiz | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Siyaset korku ile yönetilmez ! Korku siyasetine son vereceğiz

Deva Partisi’nin Bilecik Kurucu İl Başkanı Kadir Emre “Korku siyasetine son verecek tek parti Deva Partisi’dir” dedi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜKSİYASET » Siyaset korku ile yönetilmez ! Korku siyasetine son vereceğiz Güncelleme Tarihi: 18 Temmuz 2020 16:40
Siyaset korku ile yönetilmez ! Korku siyasetine son vereceğiz

Liderliğini Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım Partisi (Deva Partisi)’nin Bilecik il teşkilatının kurucu heyeti belli oldu. Bilecik kamuoyunda son zamanlarda oldukça merak edilen, “Deva Partisi’nin kurucuları kim olacak?” sorusu yanıt buldu.

Deva Partisi’nin Bilecik kurucu İl Başkanlığını eski AK Parti kurucu İlçe Başkanlarından Kadir Emre üstlenirken, kurucu heyette ise Halil Altınay ve Mustafa Türkmenler yer aldı.

BİR ÖZLEMİMİZ VAR

blank
Deva Partisi’nin Bilecik kurucu İl Başkanı Kadir Emre yaptığı açıklamada ” Siyaset korku ile yönetimez, korku siyasetine son verecek tek parti “DEVA Partisi’dir. Öğrencinin gelecek kaygısı duymadığı, çalışanın geçim derdi çekmediği, kadınlarımızın ise yaşam korkusu taşımadığı, fikirlerin özgürce konuşulduğu bir Türkiye özlemiyle geliyoruz” dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: