Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

MUHTARLAR TOPLANTISI BOZÜYÜK’TE YAPILDI

Bozüyük’te Bilecik Valisi Bilal Şentürk’ün başkanlığında Muhtarlar Toplantısı düzenlendi.

HABER » BOZÜYÜK » MUHTARLAR TOPLANTISI BOZÜYÜK’TE YAPILDI » Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019 20:40
MUHTARLAR TOPLANTISI BOZÜYÜK’TE YAPILDI

Grand Çalı Otel’de gerçekleştirilen toplantıya; Valisi Bilal Şentir’ün yanı sıra Kaymakam Hasan Yaman, Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, daire amirleri, köy ve mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Şentürk, ve ilçelerinde kamu kaynaklarını verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak işbirliği içerisinde, birinci kalitede hizmet sunmak istediklerini ifade etti. Vali Bilal Şentürk, ilçesinde köy ve mahalle muhtarlarıyla buluştuğu toplantıda, muhtarlardan, köy ve mahallelerinde kimsesiz, yaşlı ve özel durumu ile ihtiyacı olan vatandaşları bildirmelerini isteyerek ”Kimsesi olmayan vatandaşımızın, kimsesi biz olmak zorundayız.” dedi.

küçük ”İl” ifadesi kullananlara büyük bir il değil ama ”butik il” ifadesi kullandıklarını vurgulayan Vali Şentürk, ”Bilecik, her şeyin en iyisinin olabileceği bir il. ilçesi, açısından kavşak noktasında bulunmasının yanında, aynı zamanda ilimizin dışarıya açılan yüzü. Gerek sanayisi, gerek sahip olduğu tarihi doğal değerleri, gerekse tarımsal potansiyeli ile oldukça zengin. Bununla birlikte hem istihdam kapısı olarak, hem de ürün çeşitliliği olarak ülkenin ekonomisine ve sosyal hayatına katkı sağlayan bir ilçe” diye konuştu.

Etiketler: , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ