Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Kenti yönetmenin en demokratik yollarından biri kent konseylerini harekete geçirmektir

HABER » BOZÜYÜK » Kenti yönetmenin en demokratik yollarından biri kent konseylerini harekete geçirmektir » Güncelleme Tarihi: 25 Temmuz 2019 14:41
Kenti yönetmenin en demokratik yollarından biri kent konseylerini harekete geçirmektir

Dodurgalılar Başkanı Emrah İYAN ve yönetim kurulu üyeleri Başkanı ve yürütme kuruluna makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Dodurgalılar derneğinin ziyaretinden oldukça memnun olduğunu dile getiren Başkan Nurettin OYDU, Kent konseylerinin kurulma amacı kentin dinamiklerini harekete geçirmek ve kenti birçok yönden geliştirmektir. El birliğiyle kenti yönetmenin en demokratik yollarından biri de kent konseylerini harekete geçirmektir” dedi.

24 Temmuz Basın ve Gazeteciler günü dolayısıyla,bu topraklarda olup biteni, doğru ve tarafsız bir şekilde gündeme taşıyarak, şehrimizin ve ülkemizin kalkınmasına, güçlenmesine ve markalaşmasına katkı ve emek veren tüm basın çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.

Hayırlı hizmetlerde bulunarak ebediyete irtihal edenleri rahmetle anıyorum. Böylesine önemli bir görevi yerine getirmek için halen emek veren; başta te görev yapan arkadaşlarımız olmak üzere, tüm basın çalışanlarının ‘24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutlarım dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ