İYİParti yönetim kurulunda Bakkalcıoğlu projelerini anlattı « Bozüyük Haber Ajansı Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Haber Ajansı

İYİParti yönetim kurulunda Bakkalcıoğlu projelerini anlattı

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu, İYİ Parti Bozüyük İlçe Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katıldı.

İYİParti yönetim kurulunda Bakkalcıoğlu projelerini anlattı
ANA SAYFA » BOZÜYÜKSİYASET » İYİParti yönetim kurulunda Bakkalcıoğlu projelerini anlattı
Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019 17:35

İYİ Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu, İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Osman Çetin, İYİ Parti İlçe Yusuf Çırak, İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri Ömer Çoban ve Osman Kırtaş ile partinin üyeleri katıldı.

İTTİFAK ORTAĞIMIZ İYİ PARTİYE PROJELERİMİZİ ANLATTIK

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Başkan Bakkalcıoğlu belediye faaliyetleri hakkında bilgi vererek projelerini anlattı. Toplantı sonunda bir değerlendirmede bulunan Başkan Bakkalcıoğlu “İttifak ortağımız İYİ Parti İlçe Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katıldık. Toplantıda belediye çalışmalarımız hakkında bilgi vererek sohbet ettik, istişarelerde bulunduk. Misafirperverlikleri ve güzel sohbetleri için başta İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

26 Aralık 2019 - 17:35 'de yayınlandı | BOZÜYÜK, SİYASET |
SİZİN İÇİN SEÇTİKLERİMİZ
ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ