Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

İYİParti yönetim kurulunda Bakkalcıoğlu projelerini anlattı

Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu ve Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu, İYİ Parti Bozüyük İlçe Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katıldı.

İYİParti yönetim kurulunda Bakkalcıoğlu projelerini anlattı
26 Aralık 2019 - 17:35

İYİ Parti binasında gerçekleştirilen toplantıya Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcıları Mahmut Fındık ve Ali Şahinoğlu, İYİ Parti İl Genel Meclis Üyesi Osman Çetin, İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak, İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri Ömer Çoban ve Osman Kırtaş ile partinin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İTTİFAK ORTAĞIMIZ İYİ PARTİYE PROJELERİMİZİ ANLATTIK

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda Başkan Bakkalcıoğlu belediye faaliyetleri hakkında bilgi vererek projelerini anlattı. Toplantı sonunda bir değerlendirmede bulunan Başkan Bakkalcıoğlu “İttifak ortağımız İYİ Parti Bozüyük İlçe Başkanlığı’nın yönetim kurulu toplantısına katıldık. Toplantıda belediye çalışmalarımız hakkında bilgi vererek sohbet ettik, istişarelerde bulunduk. Misafirperverlikleri ve güzel sohbetleri için başta İYİ Parti İlçe Başkanı Yusuf Çırak olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

Tüm hakları saklıdır@BozüyükHaberAjansı