Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

HALK EĞİTİM KURSİYERLERİNDEN 15 TEMMUZ’UN 3. YILINDA ANLAMLI VİDEO

Bozüyük Halk Eğitimi Merkezi İşaret Dili Kursu öğrencileri 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile bir klip çekti.

HABER » BOZÜYÜKEĞİTİM » HALK EĞİTİM KURSİYERLERİNDEN 15 TEMMUZ’UN 3. YILINDA ANLAMLI VİDEO » Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2019 1:20
HALK EĞİTİM KURSİYERLERİNDEN 15 TEMMUZ’UN 3. YILINDA ANLAMLI VİDEO

Halk Eğitimi Merkezi İşaret Dili kursiyerleri 15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak amacıyla Murat Başaran’ın “Gülümse Anne” adlı şarkısını öğrendikleri işaret dilini başarı ile uygulayarak bir klip çekti.

Türk İşaret Dili Öğretmeni Ece Demiray’ın yaklaşık 6 ay gibi bir süre içerisinde verdiği işaret dili eğitiminin ardından kursiyerler öğrendiklerini çektikleri bu klipte uyguladı.

İzleyenleri duygulandıran klibin çekimleri Cumhuriyet Meydanı Anıtı’nda, Osmangazi Parkı girişindeki Osmangazi Heykeli önünde, 15 Temmuz Şehitleri Parkı 15 Temmuz Şehitleri Anıtı’nın önünde, Şehir Müzesi girişindeki tankın önünde, Türk Büyükleri Anıtı ve Toki Şehit Ünal Demir Parkı Anıtı’nın önünde gerçekleştirildi.

Klipte işaret dili kursiyerleri Serap Dağlar, Zahide Soner, Sinem Ay, Efdal Tosun, Sema Özaydın, Taner Yaşar, Fatma İlker Köken, Aysu Demir ve Hande Çakır rol aldığı, sosyal medyada paylaşılan ve yoğun ilgi gören klip 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeni ile düzenlenen etkinlik programı kapsamında vatandaşlara da izlettirilecek.

Etiketler: , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ