Güneş spor kadın kolları Abdulhamit bilgen ve tüm sehitlerimiz için mevlid programı düzenledi | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Güneş spor kadın kolları Abdulhamit bilgen ve tüm sehitlerimiz için mevlid programı düzenledi

Güneşspor kulübü kafeteryasinda şehit Abdulhamit Bilgen ve tüm sehitlerimiz için düzenlenen mevlide yaklaşık 400 kişi katıldı.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Güneş spor kadın kolları Abdulhamit bilgen ve tüm sehitlerimiz için mevlid programı düzenledi Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019 10:12
Güneş spor kadın kolları Abdulhamit bilgen ve tüm sehitlerimiz için mevlid programı düzenledi

Güneşspor kadın kolları başkanı ve aynı zamanda ‘İhtiyacın olmayanı ihtiyacı olana verelim‘ gurubunun yöneticisi olan Kısmet sağlam şunları söyledi;
“Yeni oluşturmakta olduğumuz Güneş spor kadın kolları komisyonu bayan üyelerimiz ile birlikte bir mevlidi organize ederek ‘söz konusu vatan olunca gerisi teferruat dedik’ ve Bozüyük’lü hanımlarımızla tek yürek olarak yüzlerce eli aynı duada birleştirebildik.
blank

Davetimizi kırmayıp duamıza katılan tüm Bozüyüklü hanımlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Acılı günlerine rağmen davetimize katılan şehit yakınlarına canı gönülden güç ve destek olmaya gayret ettik. Vatan uğruna şehit düşen evlatlarımız için ne yapsak az ,onların ailelerinin acılarını dindiremeyiz belki ama bir nebze olsun onları anlamaya yanlarında olmaya gayret ettik.
blank

DİLEĞİMİZ VE DUAMIZ… Ezanımız susmasın,!
Bayrağımız inmesin!
Evlatlarımız Toprağa düşmesin!
Anaların yürekleri kor olup yanmasın!
Vatandaşlarımız bu topraklarda huzurla yaşasın ve mazlumlara edilen zulümler bitsin…!

Güneşspor kulübü başkanı Ümit Kök bey aynı hassasiyetle hafta sonu oynadıkları müsabakalarda şehidimizin isminin yazılı olduğu pankart ile ‘acınız acımızdır’ diyerek şehit ailelerinin her koşulda yanlarında olduklarını ifade ettiler.

Başımız sağolsun, bu acıları bir daha yaşanmasın, dileklerimizle tüm şehit ailelerine sabırlar diliyoruz ve sürmekte olan BARIŞ PINARI harekatındaki tüm Mehmetciklerimize Allah sizinle olsun, ayağınıza taş değmesin diyoruz.
Emeği geçen B.yardımcımız Figen ŞARK CERRAH, hoca hanımlara ve emeği geçen komisyondaki tüm bayan arkadaşlarıma ve ayrıca sponsorlarımıza da çok teşekkür ederiz.” dedi.

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ