Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Güneş spor kadın kolları Abdulhamit bilgen ve tüm sehitlerimiz için mevlid programı düzenledi

Güneşspor kulübü kafeteryasinda şehit Abdulhamit Bilgen ve tüm sehitlerimiz için düzenlenen mevlide yaklaşık 400 kişi katıldı.

HABER » BOZÜYÜK » Güneş spor kadın kolları Abdulhamit bilgen ve tüm sehitlerimiz için mevlid programı düzenledi » Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019 10:12
Güneş spor kadın kolları Abdulhamit bilgen ve tüm sehitlerimiz için mevlid programı düzenledi

Güneşspor başkanı ve aynı zamanda ‘İhtiyacın olmayanı ihtiyacı olana verelim‘ gurubunun yöneticisi olan Kısmet sağlam şunları söyledi;
“Yeni oluşturmakta olduğumuz Güneş spor komisyonu bayan üyelerimiz ile birlikte bir mevlidi organize ederek ‘söz konusu vatan olunca gerisi teferruat dedik’ ve Bozüyük’lü hanımlarımızla tek yürek olarak yüzlerce eli aynı duada birleştirebildik.

Davetimizi kırmayıp duamıza katılan tüm Bozüyüklü hanımlarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Acılı günlerine rağmen davetimize katılan yakınlarına canı gönülden güç ve destek olmaya gayret ettik. Vatan uğruna düşen evlatlarımız için ne yapsak az ,onların ailelerinin acılarını dindiremeyiz belki ama bir nebze olsun onları anlamaya yanlarında olmaya gayret ettik.

DİLEĞİMİZ VE DUAMIZ… Ezanımız susmasın,!
Bayrağımız inmesin!
Evlatlarımız Toprağa düşmesin!
Anaların yürekleri kor olup yanmasın!
Vatandaşlarımız bu topraklarda huzurla yaşasın ve mazlumlara edilen zulümler bitsin…!

Güneşspor başkanı Ümit Kök bey aynı hassasiyetle hafta sonu oynadıkları müsabakalarda şehidimizin isminin yazılı olduğu pankart ile ‘acınız acımızdır’ diyerek ailelerinin her koşulda yanlarında olduklarını ifade ettiler.

Başımız sağolsun, bu acıları bir daha yaşanmasın, dileklerimizle tüm ailelerine sabırlar diliyoruz ve sürmekte olan BARIŞ PINARI harekatındaki tüm Mehmetciklerimize Allah sizinle olsun, ayağınıza taş değmesin diyoruz.
Emeği geçen B.yardımcımız Figen ŞARK CERRAH, hoca hanımlara ve emeği geçen komisyondaki tüm bayan arkadaşlarıma ve ayrıca sponsorlarımıza da çok teşekkür ederiz.” dedi.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ