Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

GENÇ YAZAR DOĞUKAN CEDAY MERCAN KİTABININ İMZA GÜNÜNDE BOZÜYÜK HALKI İLE BULUŞTU

Bozüyük lü üniversite öğrencisi Doğukan Ceday Mercan Paradoks Eliyasa isimli kitabının imza törenini Kafe Onbirbuçuk ta gerçekleştirdi.

HABER » BOZÜYÜKSANAT » GENÇ YAZAR DOĞUKAN CEDAY MERCAN KİTABININ İMZA GÜNÜNDE BOZÜYÜK HALKI İLE BULUŞTU » Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019 15:57
GENÇ YAZAR DOĞUKAN CEDAY MERCAN KİTABININ İMZA GÜNÜNDE BOZÜYÜK HALKI İLE BULUŞTU

Kitabı Paradoks Eliyasa hakkında bilgi veren Doğukan Ceday Mercan “ senelerce babamın tavsiyeleri üzerine kitaplar okuyorum ,okudukça ufkumun genişlemesine yardımcı oldu bu kitaplar ,sonunda kitap yazma gibi hedefim oldu. Paradoks Eliyasa isimli kitabımı yazmakla bu hedefimi gerçekleştirdim. Bu kitabım dünya tarihinde olan olayları farklı bir bakış açısıyla yeniden ele alıp değiştirdiğim bir roman haline geldi.

lü olmam nedeniyle kitabımda e ve bazı köylerinede yer verdim. Bu gün de kitabımın imza ve tanıtım günümüz vardı , imza günümde halkı ile buluştum , gerçekten çok ilgi gösterdiler. Hepsine çok teşekkür ederim. Eğer ilgi bu şekilde devam ederse kitabımın ikinci serisini çıkarmayı düşünüyorum.”

“Kitabımın basımında sponsorluk yapan sayın başkanımız ve Güneş kulübüne katkılarından dolayı teşekkür ederim ,ayrıca kitabım internet ortamında büyük kitap satış sitelerinde yerini aldı” dedi.

Etiketler: , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ