Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Fatih Sultan Mehmet parkında Veteris kafeteryası faaliyete geçti

Bozüyük Yeşilkent’te bulunan Fatih Sultan Mehmet parkında Kafe Veteris, farklı konsepti ile Bozüyük halkının hizmetine girdi.

HABER » BOZÜYÜK » Fatih Sultan Mehmet parkında Veteris kafeteryası faaliyete geçti » Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019 18:15
Fatih Sultan Mehmet parkında Veteris kafeteryası faaliyete geçti

Yeşilkent Mahallesi’nde hizmet veren Fatih Sultan Mehmet Parkı’nın kafeteryasının açılış törenine Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Mahalle Muhtarı Hayati Çil, Meclis Üyesi Osman Kırtaş, işletme sahibi Batuhan Atalay’ın ailesi ve yakınları katıldı. Duaların edilmesinden sonra açılış kurdelesini kesen Başkan işletme sahibi Batuhan Atalay’a işletmesinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak kolaylıklar diledi. Başkan daha sonra davetlilerle bir süre görüşerek sohbet etti.

Veteris farklı konsepti ile hem gençlerin ,hemde Bozüyüklü hemşerilerimizin hoşça vakit geçirebileceği güzel bir mekan. İçinde bulunan zengin kütüphanesi ve masalara oturan müşterilere verilen biz zamanların ünlü tetris oyunu ile modernlik ile beraberinde nostaljiyi’de yaşatıyor.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ