Fatih Sultan Mehmet parkında Veteris kafeteryası faaliyete geçti | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Fatih Sultan Mehmet parkında Veteris kafeteryası faaliyete geçti

Bozüyük Yeşilkent’te bulunan Fatih Sultan Mehmet parkında Kafe Veteris, farklı konsepti ile Bozüyük halkının hizmetine girdi.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Fatih Sultan Mehmet parkında Veteris kafeteryası faaliyete geçti Güncelleme Tarihi: 21 Ekim 2019 18:15
Fatih Sultan Mehmet parkında Veteris kafeteryası faaliyete geçti

Yeşilkent Mahallesi’nde hizmet veren Fatih Sultan Mehmet Parkı’nın kafeteryasının açılış törenine Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Başkan Yardımcısı Ali Şahinoğlu, Mahalle Muhtarı Hayati Çil, Belediye Meclis Üyesi Osman Kırtaş, işletme sahibi Batuhan Atalay’ın ailesi ve yakınları katıldı. Duaların edilmesinden sonra açılış kurdelesini kesen Başkan Bakkalcıoğlu işletme sahibi Batuhan Atalay’a işletmesinin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak kolaylıklar diledi. Başkan Bakkalcıoğlu daha sonra davetlilerle bir süre görüşerek sohbet etti.
blank

Veteris Kafeterya farklı konsepti ile hem gençlerin ,hemde Bozüyüklü hemşerilerimizin hoşça vakit geçirebileceği güzel bir mekan. İçinde bulunan zengin kütüphanesi ve masalara oturan müşterilere verilen biz zamanların ünlü tetris oyunu ile modernlik ile beraberinde nostaljiyi’de yaşatıyor.
blank

blank

blank

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: