Bozüyük Romanları tüm şehit ve gazilerimiz için mevlid-i Şerif okuttu | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Romanları tüm şehit ve gazilerimiz için mevlid-i Şerif okuttu

Bozüyük Tekke Mahalle Romanları Türbe camii önünde tüm şehit ve gazilerimiz için Mevlid-i Şerif okutup, hayır yemeği verdiler. Ayrıca sınır ötesi harekatta operasyonda bulunan askerlerimize mehmetçik selamı ile moral gönderdiler.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Bozüyük Romanları tüm şehit ve gazilerimiz için mevlid-i Şerif okuttu Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2019 23:14
Bozüyük Romanları tüm şehit ve gazilerimiz için mevlid-i Şerif okuttu

blank

Tekke mahallede yaşayan Romanlarımız el birliği ile Türbe camii önünde tüm şehit ve gazilerimiz için Mevlid-i Şerif okuttular. Mevlide çok sayıda Roman vatandaşımızın yanısıra ,Belediye Başkanı M.Talat Bakkalcıoğlu, başkan yardımcısı Ali Şahinoğlu, Bozüyük’te faaliyet gösteren STK’lar ve Bozüyük halkımız katıldı.
blank

Mevlid-i Şerif’in ardından Tekke Mahalle Romanları hayır yemeği verdiler ,ikramlarda bulundular. Mevlid sonunda Romanlarımız toplu halde Mehmetçik selamı ile sınır ötesi harekattaki askerlerimize moral gönderdiler.
blank

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: