Farkında olmadan içinde süs balıklarının olduğu suyu içti | Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Farkında olmadan içinde süs balıklarının olduğu suyu içti

Kafenin daimi müşterisi kasa tezgahının üzerinde bulunan süs balıklarının olduğu kadehi içinde normal su var zannederek balıkları ile beraber içti.

ANA SAYFA » BOZÜYÜK » Farkında olmadan içinde süs balıklarının olduğu suyu içti Güncelleme Tarihi: 10 Kasım 2019 23:53
Farkında olmadan içinde süs balıklarının olduğu suyu içti

Bozüyük’te gülümseten olay, ilçenin nadide kafelerinden biri olan Kafe Onbir Buçuk’ta gerçekleşti. Kafenin daimi müşterisi olan genç dışarıdan kafeye geldiğinde çok susamış olmalı ki kasa tezgahının üzerindeki süs balıklarının olduğu su dolu kadehe gözü çarptı, ancak balıkları fark edemedi. Hararetin vermiş olduğu etkiyle genç adam su kadehini bir dikişte içindeki balıklarla beraber içti.

KADEHİN İÇİNDE BALIKLAR VARDI

Kadehi bitirdikten sonra içinde kalan son süs balığını farkedince şaşkınlığa uğradı. Sağa sola bakınan genç kafede çalışan personele kadehte ne olduğunu sordu. İçinde süs balıklarının olduğu söyleyince başından geçenleri kafe çalışanlarına anlattı. Durumdan dolayı özür dileyen genç, ertesi günü kafeteryaya içinde süs balıklarının bulunduğu bir fanusu hediye etti. Komik anların yaşandığı olay kameralara yansıdı.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FACEBOOK HESABINIZ İLE HABERE YORUM YAPABİLİRSİNİZ
TARİH KURDU-
ENTERESAN HABERLER
NASIL YAPILIR
YAZARLARIMIZ
error: