Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Çarşı Meydan Projesi’nde çalışmalar dondurucu havaya rağmen devam ediyor

Bozüyük Belediyesi tarafından ilçe merkezinde inşaatı devam eden “Çarşı Meydan Projesi”nde çalışmalar soğuk havaya rağmen dur durak bilmeden devam ediyor.

HABER » BOZÜYÜK » Çarşı Meydan Projesi’nde çalışmalar dondurucu havaya rağmen devam ediyor » Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021 19:47
Çarşı Meydan Projesi’nde çalışmalar dondurucu havaya rağmen devam ediyor

Projenin temelinde su yalıtım kaplamaları, drenaj levhalarının yerleştirilmesi ve kör kalıp imalatı çalışmaları hızla devam ediyor. Projede imalat çalışmalarının yanı sıra kurulan kule vinç ile malzeme aktarımı hızlandırılırken, ekipler çalışmalarını her türlü hava koşulunda sürdürüyor.

2 Bölümden oluşacak Çarşı Meydan Projesi’nin ilk bölümünde Meydan düzenlemesi, ticari birimler, iş yerleri ve zabıta birimi ile 200 Araçlık kapalı Otopark alanı yer alıyor. 2. bölümde ise Kurtuluş Savaşı Müzesi ve ilçe manzarasına hakim bir seyir terası ile girişinden Bilecik, Bursa çıkışına kadar tüm güzergah boyunca görülebilecek bayrağımız yer alacak. Kurtuluş Savaşı Müzesi’nde Kurtuluş savaşının, İstanbul’un işgalinden en Cumhuriyetin ilanına kadar olan tarihsel süreç anlatılacak.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ