beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

Bozüyük TSO’dan 60 öğrenciye tablet bilgisayar

Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası aracılığı ile Bozüyük İlçemizde ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırılmak üzere Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 60 Tablet Bilgisayar yardımı gerçekleştirildi.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük TSO’dan 60 öğrenciye tablet bilgisayar » Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021 0:14
Bozüyük TSO’dan 60 öğrenciye tablet bilgisayar

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen “#tobbküçükparmaklar” projesi kapsamında odalar ve borsalar ihtiyaç sahibi öğrencilere 81 ilde 30 bin klavyeli tablet hediye ediyor.

Bu kapsamda Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlçemizde Eğitim alan başarılı ve ihtiyaç sahibi 60 öğrenciye ulaştırılmak üzere Tablet Bilgisayarlar Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Bozüyük Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Yönetim Kurulu Üyesi A. Murat Köftecioğlu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Tetik ve Mehmet Orhan ve Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk bulundular.

Başkan Buğra Levent, “Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar. Bizler de Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğin umudu olan değerli öğrencilerimize güveniyor ve inanıyoruz” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber