Bozüyük TSO’dan 60 öğrenciye tablet bilgisayar

featured

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen “#tobbküçükparmaklar” projesi kapsamında odalar ve borsalar ihtiyaç sahibi öğrencilere 81 ilde 30 bin klavyeli tablet hediye ediyor.

Bu kapsamda Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlçemizde Eğitim alan başarılı ve ihtiyaç sahibi 60 öğrenciye ulaştırılmak üzere Tablet Bilgisayarlar Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Bozüyük Milli Eğitim Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Demir, Oda Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Yönetim Kurulu Üyesi A. Murat Köftecioğlu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet Tetik ve Mehmet Orhan ve Oda Genel Sekreteri Bedri Öztürk bulundular.

Başkan Buğra Levent, “Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar. Bizler de Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası olarak geleceğin umudu olan değerli öğrencilerimize güveniyor ve inanıyoruz” dedi.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!