beylikdüzü escort

Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haberleri

BOZÜYÜK VE BİLECİK’Lİ EYT’LİLER DERNEKLEŞME YOLUNA GİDİYOR

Bilecik ve  Bozüyük ‘te  Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)  merkezi  Bozüyük olmak üzere bağımsız olarak  dernekleşme yoluna gidiyor.

HABER » BOZÜYÜKEMEKÇİ » BOZÜYÜK VE BİLECİK’Lİ EYT’LİLER DERNEKLEŞME YOLUNA GİDİYOR » Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019 20:05
BOZÜYÜK VE BİLECİK’Lİ EYT’LİLER DERNEKLEŞME YOLUNA GİDİYOR

Bilecik ve  Bozüyük ‘te  Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)  merkezi  Bozüyük olmak üzere bağımsız olarak  dernekleşme yoluna gidiyor. Konu üzerine açıklama yapan dernek kurucularından Mehmet Ali Çelik şunları söyledi ;

“Emeklilikte yaşa takılanlar olarak verdiğimiz topyekün mücadelede çıtamızı bir kat daha yükselterek kendi ilimizde dernekleşme çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Federasyon oluşturmak için diğer illerle birlikte demokratik olarak yapacağımız seçim ile yeni yönetimlerimizi belirlemek için ilk taşı Bozüyük’te koyuyoruz.

Kuruluş çalışmalarına başladığımız derneğimizi Bilecik genelinde ulaşamadığımız EYT’li bırakmayacak şekilde yapılandıracağız. Hedef Türkiyede’ki bütün EYT’lilere ulaşıp federasyonumuzu oluşturup EYT’lilerin gücünü hem Türkiye ,hem dünyaya göstereceğiz.

Türkiye çapında staj mağduriyeti ,EYT sorunu , ABO (Aylık bağlama oranı) ,zorunlu BES (bireysel emeklilik sistemi)  ve kıdem tazminatlarımızı savunmak için canla başla mücadele edeceğiz” dedi.

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
YAŞAMDAN HABERLER
TÜKETİCİ HABERLERİ
YAZARLARIMIZ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Enable referrer and click cookie to search for pro webber