Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

BOZÜYÜK VE BİLECİK’Lİ EYT’LİLER DERNEKLEŞME YOLUNA GİDİYOR

Bilecik ve  Bozüyük ‘te  Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)  merkezi  Bozüyük olmak üzere bağımsız olarak  dernekleşme yoluna gidiyor.

HABER » BOZÜYÜKEMEKÇİ » BOZÜYÜK VE BİLECİK’Lİ EYT’LİLER DERNEKLEŞME YOLUNA GİDİYOR » Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019 20:05
BOZÜYÜK VE BİLECİK’Lİ EYT’LİLER DERNEKLEŞME YOLUNA GİDİYOR

ve  Bozüyük ‘te  Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT)  merkezi   olmak üzere bağımsız olarak  dernekleşme yoluna gidiyor. Konu üzerine açıklama yapan dernek kurucularından Mehmet Ali Çelik şunları söyledi ;

olarak verdiğimiz topyekün mücadelede çıtamızı bir kat daha yükselterek kendi ilimizde dernekleşme çalışmalarına başlamış bulunmaktayız. Federasyon oluşturmak için diğer illerle birlikte demokratik olarak yapacağımız seçim ile yeni yönetimlerimizi belirlemek için ilk taşı ’te koyuyoruz.

Kuruluş çalışmalarına başladığımız derneğimizi genelinde ulaşamadığımız ’li bırakmayacak şekilde yapılandıracağız. Hedef Türkiyede’ki bütün ’lilere ulaşıp federasyonumuzu oluşturup ’lilerin gücünü hem Türkiye ,hem dünyaya göstereceğiz.

çapında staj mağduriyeti , sorunu , ABO (Aylık bağlama oranı) ,zorunlu BES (bireysel emeklilik sistemi)  ve kıdem tazminatlarımızı savunmak için canla başla mücadele edeceğiz” dedi.

Etiketler: , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ