Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Saadet Partisi “Hâlâ ötekileştirme, hâlâ kutuplaştırma”

Bozüyük Saadet Partisi ilçe başkanı Necip Meral “Akp Genel Başkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, dün Akp Meclis grubunda yapmış olduğu konuşmanın bir bölümü maalesef ki hâlâ soğuk savaş döneminden kalmaydı” dedi.

HABER » BOZÜYÜKSİYASET » Bozüyük Saadet Partisi “Hâlâ ötekileştirme, hâlâ kutuplaştırma” » Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2020 23:29
Bozüyük Saadet Partisi “Hâlâ ötekileştirme, hâlâ kutuplaştırma”

LAKİN ARTIK YETER

yaptığı açıklamada “Hâlâ ötekileştirme, hâlâ kutuplaştırma. Tamam, 18 yıllık iktidarını bu tarzına borçlu. Lakin artık yeter. Milleti yordunuz, milletin arasında derin uçurumlar açtınız, olarak itidal dedikçe, olarak gerilim oluşturdunuz.

olarak birlik dedikçe, olarak ayrımcılık yaptınız. olarak adalet dedikçe, olarak kendi adaletinizi oluşturdunuz. olarak vicdan dedikçe, olarak öfke saçıyorsunuz. olarak hukukun üstünlüğü dedikçe, olarak güçlülerin hukukunu egemen kıldınız.

DIŞ POLİTİKADA NE YAPACAĞINI BİLEMEYEN BİR NOKTAYA GELDİNİZ

Saadet Partisi olarak siyasete doğruluk, dürüstlük hâkim olsun dedikçe, olarak kendinizden başkasını doğru kabul etmediniz. Ekonomik olarak çok sıkıntılı bir dönem yaşıyorsunuz, anlıyoruz. Dış politikada ne yapacağını bilemeyen bir noktaya geldiniz, anlıyoruz. Kısır döngüleriyle kendi iktidarınızı korumak istiyorsunuz, anlıyoruz.

MİLLİ GÖRÜŞE LAF SÖYLEME CÜRETİNİZİ ANLAMIYORUZ

Yerel seçimlerde almış olduğunuz başarısızlığınızın, olası bir genel seçime yansıyacağını bilmenizi, anlıyoruz. Ama üç kuruşluk dünya sefahatiniz ve kendi kişisel ikbaliniz için Saadet Partisi’ne ve Millî Görüş’e laf söyleme cüretinizi anlamıyoruz. söz olarak da: fetöyle ilgili duruşunuzu beşikteki çocuk bile bilirken, rahmetli Erbakan Hocam fetöye hiç sıcak bakmazken siz neden Erbakan Hocamın değilde fetönün yanında yer aldınız. fetö Erbakan Hocamı sevmeyip destek vermezken akpyi neden sevdi ve destek oldu bu konularda milleti aydınlatırsanız memnun oluruz.” dedi.

Etiketler: , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ