Bozüyük Haber Ajansı | Bozüyük Haber

Bozüyük Halkımızın dikkatine ! Bu nankörlere İtibar Etmeyiniz !

Geçtiğimiz gün Bozüyük’te yaşanan bir olay Bozüyük halkımızın, kendilerini Suriyeli olarak tanıtan bu yüzsüz şahıslara karşı daha dikkatli olması gerektiği konusunda halkımızı uyarıyoruz.

HABER » BOZÜYÜK » Bozüyük Halkımızın dikkatine ! Bu nankörlere İtibar Etmeyiniz ! » Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2019 16:24
Bozüyük Halkımızın dikkatine ! Bu nankörlere İtibar Etmeyiniz !

Anlatılan bilgiye göre Suriyeli olduğu söylenen sakallı, dağınık elbiseli ve yanında birkaç yalın ayaklı çocuk gezdiren şahıslar kendisini ve çocukları göstererek dilenen şahıslar Bozüyük’te faaliyet gösteren bir dernekte zor kullanmaya kalktılar.

KENDİLERİNİ ACINDIRARAK ÇOCUKLARI KULLANIYORLAR
Olay geçtiğimiz gün yaşandı. Kendilerini Suriyeli olduğunu söyleyen sakallı,dağınık kılıklı şahıslar yanlarındaki çıplak ayaklı çocuklar için Bozüyük’te faaliyet gösteren bir derneğe giderek istediler. Çocukların durumuna üzülen dernek yetkilisi ,dernekte bulunan yardıma ihtiyacı olan insanlar için toplanan giysi ve ayakkabı bölümüne götürdü. Dernek yetkilisi burada çocukların ayakkabı ve giysi ihtiyaçlarını giderdikten sonra Suriyeli şahıslar oradan ayrıldılar. Ertesi gün aynı şahıslar erken saatlerde aynı dernek bürosunun önüne tekrar geldiler ve o çocukların ayakları yine çıplaktı ve yine elbise, ayakkabı istediler.

YÜZSÜZLÜĞÜN BÖYLESİ
Dernek yetkilisi daha dün çocukları giydirdiğini ve verdiği elbise ve ayakkabılara ne olduğunu sorunca ,Suriyeli şahıslar zorla dernek bürosunun içine girmeye çalıştılar. Dernek yetkilisi ile Suriyelilerin karşılıklı itişmelerin yaşandığı arbede sonucunda zoru gören şahıslar kaçarak uzaklaştı.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ASAYİŞ HABERLERİ
SİYASET HABERLERİ
BÖLGEMİZDEN HABERLER
ŞİMDİYE KADAR EN ÇOK OKUNAN GÜNDEM HABERLERİ